تفریحی سنتر

دانلود سریال هیولا دانلود شاهگوش 2 دانلود سریال نهنگ آبی
فیس بوک از فیلترینگ هوشمند خارج می شود !

فیس بوک از فیلترینگ هوشمند خارج می شود !

تاریخ: 27 / 02 / 1394 ساعت: 11:47
بازدید: 436
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,

فیس بوک از فیلترینگ هوشمند خارج می شود

فیس بوک از فیلترینگ هوشمند خارج می شود

بنا به تصمیماتی که وزارت ارتباطات گرفته قرار است فیس بوک از فیلترینگ هوشمند خارج شود و فقط قسمت هایی که محتوای مجرمانه دارد در دستور کار فیلتر قرار بگیرد ! اما گویا همیشه در این بحث تاخیر از طرف وزارت ارتباطات وجود دارد. عبد الصمد خرم آبادی، مشاور دادستان کل کشور، در گفت و گو با اشاره به اینکه اجرای فیلترینگ هوشمند خواست کمیته تعیین مصادیق و محتوای مجرمانه است، گفت: تا کنون وزارت ارتباطات در اجرای این طرح تاخیر داشته است و انتظار می رفت که نتیجه محسوس آن زودتر از اینها دیده شود.

خرم آبادی با بیان اینکه هنوز دقیقا نمی داند نتیجه اجرای فیلترینگ هوشمند چه خواهد شد، گفت: باید ببینم آنچه که وزارت ارتباطات تحت عنوان فیلترینگ هوشمند، اجرایی می کند چه خواهد شد تا بتوانیم درباره مطلوب بودن آن اظهار نظر کنیم.

وی همچنین تاکید کرد، نظر ما هم مانند وزارت ارتباطات این است که بعد از اجرای فیلترینگ هوشمند، سایت هایی که کارجمع آوری اطلاعات نکنند و عنادی هم با جمهوری اسلامی نداشته باشند، از فیلتر کامل خارج شوند و تنها بخش هایی که عناوین مجرمانه دارد، تحت فیلترینگ هوشمند قرار گیرد.مشاور دادستان کل کشور، تاکید کرد: قطعا فیس بوک شامل این نوع اجرای فیلترینگ نخواهد شد و همچنان به صورت کامل فیلتر خواهد بود.

 • فیسبوک فیلتر شدن فیسبوک رفع فیلتر فیسبوک فیلترینگ هوشمند فیبسبوک جدیدترین اخبار رفع فیلتر فیسبوک آیا فیسبوک رفع فیلتر میشود؟
 • واعظی: فاز اول اجرای فیلترینگ هوشمند با موفقیت اجرا شد ... به صورتی خاص محدود خواهد شد به نوعی که محتویات مجرمانه آن از دسترس خارج می شود. ... پیش از ورود به مجلس از فیسبوک استفاده می کردم که اگر این فضا قانونی شود تمایل دارم مجددا فعال شوم.
 • Feb 2, 2015 - برنامه دولت تدبیر و امید در این خصوص ، فیلترینگ هوشمند است. ... هوشمند به این معنی است که قسمت‌های غیراخلاقی و مجرمانه سایت‌ها از دسترس خارج می‌شود. ... هنوز خیلی ها در فیس بوک شبکه های اجتماعی داخلی رو نمیشناسن و حتی وقتی ...
 • Translate this page
  Mehr News Agency
  Sep 10, 2013 - رفع فیلتر مشروط فیس بوک بررسی می شود/ تفکیک محتواهای مجرمانه از مفید ... ندارند، ادامه داد: این درحالی است که برخی سایتهای خارجی ملتزم به رعایت قوانین ایران شده ... طراحی فیلترینگ هوشمند برای تفکیک محتوای مجرمانه از مفید.
 • فیلترینگ هوشمند نمی‌تواند محتوای رمز شده فیس‌بوک، وایبر و ...

  72sq.com/.../فیلترینگ-هوشمندمی‌تواند-محتوای-رم...
 • Dec 16, 2014 - سؤال این است که اگر بخواهیم هوشمند فیلتر کنیم، آن‌چه که از فیس‌بوک می‌بینیم ... داد: ««وقتی شما با فیس‌بوک ارتباط برقرار می‌کنید، همه چیزهائی که رد و بدل می‌شود ... دانست و بیان کرد که سایت‌ها از حوزه حریم خصوصی خارج هستند.
 • Translate this page
  Fars News Agency
  Jan 7, 2015 - بعد هم که ادعا کرده با فیلترینگ هوشمند با کامپیوتر مو را از ماست می‌کشد و خوب و بد را از هم جدا می‌کند. ... مادرم با تانگو با برادرم تو خارج حرف می زدم. ..... من موندم چه طور فیس بوک و توییتر از مدت ها قبل فیلتر شدن اما این نرم افزارهایی ...
 • Jan 19, 2015 - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: باید با فیلترینگ هوشمند، ... و ارتباطی به صورت انبوه مخاطب دارند و از آنها استفاده می‌شود، نباید مسدود شوند.بلکه باید با استفاده از روش‌های هوشمند، موارد زیانبخش را فیلتر کنیم، اما ... داغ است · فیس بوک ایرانی هک شد و از کار افتاد/ سرور ناامن بود یا برنامه اشکال داشت؟
 • Feb 3, 2013 - در حال حاضر فیلترینگی که در داخل کشور اعمال می‌شود فیلترینگ روی URL ... یعنی با اجرای سامانه فیلترینگ هوشمند حجم فیلترینگ از نظر کمی کمتر می‌شود؟ ... اجتماعی فیس بوک عنوان شد بود، آیا فیلترینگ فیس بوک برداشته می شود؟ ... چرا که با تقویت آنها مراجعه مردم به شبکه های اجتماعی خارج، کمتر می‌شود.
 • سانسور اینترنت | ندای امروز

  https://aminsabeti.net/tag/سانسور-اینترنت/
 • Nov 14, 2014 - براساس آنچه که ادعا می‌شود، سیستم فیلترینگ هوشمند باید تمام محتوایی که ... را به فیس‌بوک ارسال کند و خواستار حذف محتوای مورد نظرش شود هر چند که تصمیم .... ۱- نیاز داشتن به یک نفر در خارج از ایران: با توجه به بخش سوالات متداول ...
 • Jan 30, 2014 - وی ادامه داد: اگر هوشمند را بخواهند تعریف کنند منظورشان این است که دانه به ... وی افزود: این یک امر بدیهی است، وقتی فیلتر صورت می گیرد که کسی به سایت های فیلتر شده ای مانند فیس بوک دسترسی نداشته باشد اما با این حال دو دسته هستند که می ... در اختیار مردم قرار می گیرد و محتوای مضرر و غیر اخلاقی آن حذف می شود.
 • خرم آبادی با بیان اینکه هنوز دقیقا نمی داند نتیجه اجرای فیلترینگ هوشمند چه خواهد ... از فیلتر کامل خارج شوند و تنها بخشهایی که عناوین مجرمانه دارد ، تحت فیلترینگ هوشمند ... تاکید کرد : قطعا فیس بوک شامل این نوع اجرای فیلترینگ نخواهد شد و همچنان به ... روسیه: بزودی ماکت متن نهایی توافق ایران و 1+5 منتشر می شود / حرف از حمله به ...
 • فیلترینگ هوشمند اجرایی می شود - دیجیاتو

  digiato.com/.../فیلترینگ-هوشمند-اجرایی-می-شود/
 • Oct 22, 2014 - هوشمند سازی فیلترینگ قرار است برای شبکه های اجتماعی و دیگر سایت ها نیز اجرایی شود. ... اره داش سایت اشعار خواجه حافظ خارجی :D. پاسخ .... هر موقع خواستین از این ایده ها بدین، اول به امثال اونایی که صفحه ی فیسبوک مسی و …
 • فیس بوک شامل فیلترینگ هوشمند نمی شود بعد از ظهر سه شنبه ...

  khabarche.ir/.../فیس-بوک-شامل-فیلترینگ-هوشمند-...
 • May 5, 2015 - 4 ماه پیش فیلترینگ هوشمند، رفع فیلتر فیس‌بوک و توییتر نیست ... ارتباطات مخالف نشر مصادیق مجرمانه است و مصادیق مجرمانه فیلتر می شود. ... و عنادی هم با جمهوری اسلامی نداشته باشند، از فیلتر کامل خارج شوند و تنها بخش هایی ...
 • فیس بوک شامل فیلترینگ هوشمند نمی شود - اخبار

  news.adano.ir/p108959_فیس+بوک+شامل+فیلترین...
 • May 5, 2015 - اخبار در این باره نوشت: فیس بوک شامل فیلترینگ هوشمند نمی شود . ... در مورد این عزیزان گران تمام می شود فروشگاه کل. khabarpadide ir مجله خبری پدیده. .... با جمهوری اسلامی نداشته باشند، از فیلتر کامل خارج شوند و تنها بخش هایی که ...
 • انتقال برخي دامنه هاي اينستاگرام به فيس بوك

  www.magiran.com/npview.asp?ID=3086981 - Translate this page
  Jan 3, 2015 - چرا اينستاگرام براي چند ساعت از دسترس خارج شد؟ ... فكر كنند فيلترينگ هوشمند باعث از دسترس خارج شدن بعضي از مطالب آنها شده است. ... ماجرا از اين قرار است عكس هاي اينستاگرام يكي در ميان ديده مي شود و به ... مثلادامنه fbcdn. net كه متعلق به فيس بوك است و گاهي اينستاگرام از آن استفاده مي كند، در ايران فيلتر است ...
 • Dec 2, 2013 - اظهارنظرها درباره رفع فیلتر فیس‌بوک همچنان ادامه دارد. آخرین اظهار نظر را سخنگوی قوه قضاییه امروز در جمع خفرنگاران مطرح کرده است.
 • Translate this page
  Persian Wikipedia
  این وب‌سایت به ۴۰ زبان دنیا قابل دسترس بوده و ۷۰ درصد از کاربران آن در خارج از ... این بزرگترین سرمایه‌گذاری فیس‌بوک تا همین تاریخ محسوب می‌شود. .... مفید توسط نرم‌افزار هوشمند فیلترینگ و یا الزام فیسبوک به تبعیت از قوانین ایران گفت.
 • Dec 27, 2014 - همشهری آنلاین: وزیر ارتباطات گفت: اجرای موفق فیلترینگ هوشمند ... یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و در مجموع در ده ماه در شبکه اینترنت کشور اجرایی می‌شود.
 • Translate this page
  International Campaign for Human Rights in Iran
  Apr 22, 2015 - دهها ایرانی مقیم خارج که پس از وعده‌های اطمینان بخش رییس جمهوری ایران .... فیلترینگ هوشمند تا دو ماه دیگر اجرا می شود: فیس بوک همچنان در فیلتر کامل.
 • Nov 5, 2013 - به هر حال موضوع فیس بوک مربوط به کمیته فیلترینگ است که مستقیما زیر نظر ... بر اینکه آیا فیلترینگ فیس بوک برداشته و دسترسی به آن تسهیل می شود یا خیر؟ ... رسید چرا که بسیاری از آثار ما در خارج از کشور مورد سوء استفاده قرار می گیرند. ... وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فیلترینگ هوشمند برای شبکه.
تاریخ و ساعت پخش سریال بی عدالتی از شبکه یک سیما !

تاریخ و ساعت پخش سریال بی عدالتی از شبکه یک سیما !

تاریخ: 27 / 02 / 1394 ساعت: 11:43
بازدید: 304
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,

تاریخ و ساعت پخش سریال بی عدالتی از شبکه یک سیما

سریال بی عدالتی,پخش سریال بی عدالتی از شبکه یک,ساعت پخش سریال بی عدالتی

سریال بی عدالتی با پایان یافتن سریال میکائیل از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این سریال یک سریال خارجی با دوبله به زبان فارسی است.این سریال با نام لاتین ” INJUSTICE ”  محصول ۲۰۱۱ کشور انگلستان می باشد که یک سریال پلیسی است.کارگردان این سریال با ژانر اکشن ، مهیج و پلیسی ” آنتونی هاراویتز ” می باشد.

زندگی آرام و موفق ویلیام تراورس ناگهان براساس یک سلسله اتفاقانی بهم می‌ریزد. او که سال‌ها قبل درگیر یک پرونده قضایی بوده است و به خوبی توانسته بود از چنگ عدالت فرار کند با رو شدن اسناد و مدارکی … .سریال “بی‌ عدالتی” ژانری درام و جنایی دارد که در پنج قسمت ۴۰ دقیقه‌ای از شنبه تا چهارشنبه هرشب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد .

  1. سریال بی عدالتی,پخش سریال بی عدالتی از شبکه یک,ساعت پخش سریال بی. سریال بی عدالتی با پایان یافتن سریال میکائیل از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
  2. زمان و ساعت پخش سریال بی عدالتی از شبکه 1 - تیمورلو

   teimourlou.blogsky.com/.../زمان-و-ساعت-پخش-سریال-...
  3. May 9, 2015 - سریال بی عدالتی ژانری درام و جنایی دارد که در پنج قسمت 40 دقیقه ای از شنبه تا چهارشنبه هرشب ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
  4. پخش سریال «بی عدالتی» از شبکه یک - باشگاه خبرنگاران

   www.yjc.ir/fa/.../پخش-سریال-بی-عدالتی-از-شبکه-ی...
  5. تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۶. پخش سریال «بی عدالتی» از شبکه یک. با پایان یافتن پخش مجموعه تلویزیونی میکائیل، سریال خارجی" بی عدالتی" از امشب ... 40 دقیقه ای از شنبه تا چهارشنبه هرشب ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
  6. تاریخ و ساعت پخش سریال بی عدالتی از شبکه یک سیما | مجله ...

   gognos.ir/تاریخ-و-ساعت-پخش-سریال-بی-عدالتی-از-...
  7. May 9, 2015 - .سریالبی‌ عدالتی” ژانری درام و جنایی دارد که در پنج قسمت ۴۰ دقیقه‌ای از شنبه تا چهارشنبه هرشب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد .
  8. تاریخ انتشار: چهارشنبه 23 ارديبهشت 1394 ... با پایان یافتن پخش مجموعه تلویزیونی میکائیل، سریال خارجی" بی عدالتی" از امشب به روی آنتن شبکه یک می رود. ... بلند برنامه ثریا امشب پس از اذان مغرب ساعت 20:05 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
  9. سریال جدید شبکه اول سیما سریال بی عدالتی سریال INJUSTICE جزئیات دقیق پخش سریال ... تاریخ و زمان پخش سریال بی عدالتی + داستان و عکس های سریال ... پنج قسمت ۴۰ دقیقه‌ای از شنبه تا چهارشنبه هرشب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد .
  10. 6 days ago - شب گذشته اولین قسمت از سریال بی عدالتی از شبکه... حاکی از مهارت ... هرشب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می شود. ... کد خبر: ۳۲۳۸۸۲ تاریخ ...
  11. سریال بی عدالتی از کی و کدام کانال پخش خواهد شد | خانه خبرخوان

   www.feedkhoone.ir/سریال-بی-عدالتی-از-کی-و-کدام-...
  12. 5 days ago - سریال خارجی بی عدالتی به زودی از شبکه ی اول سیما پخش خواهد شد. ... تاریخ و زمان پخش سریال بی عدالتی + داستان و عکس های سریال ... که در پنج قسمت ۴۰ دقیقه‌ای از شنبه تا چهارشنبه هرشب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد .
  13. 2 days ago - دانلود+قسمت+آخر+سریال+بی+عدالتیتاریخ و ساعت پخش سریال بی عدالتی از شبکه یک سیما تاریخ و ساعت پخش سریال بی عدالتی ساعت پخش ...
  14. برچسب ها - شبکه دو سیما - شفاف

   www.shafaf.ir/fa/tag/1/شبکه%20دو%20سیما
 • شب گذشته اولین قسمت از سریال بی عدالتی از شبکه... حاکی از ... هرشب ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش می شود... تصویر ... کد خبر: ۳۲۳۸۸۲ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۲/۲۰.

زمان بازی پرسپولیس و الهلال عربستان

زمان بازی پرسپولیس و الهلال عربستان

تاریخ: 26 / 02 / 1394 ساعت: 21:44
بازدید: 2620
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,اخبار ورزشی,

زمان و ساعت دقیق بازی پرسپولیس و الهلال عربستان

نتیجه بازی پرسپولیس و الهلال عربستان

ليگ قهرمانان آسيا يک هشتم نهايي : پرسپوليس - الهلال عربستان

سه‌شنبه 29/02/1394

نتیجه نهایی بازی رفت : پرسپولیس 1 - 0 الهلال عربستان

 

ليگ قهرمانان آسيا يک هشتم نهايي بازی برگشت : الهلال عربستان -  پرسپوليس

سه‌شنبه 05/03/1394 ساعت : 22:35
ليگ قهرمانان آسيا يک هشتم نهايي : الهلال - پرسپوليس
زنده از شبکه سه

  1. نتیجه بازی پرسپولیس-الهلال ۱۲ اردیبهشت

   first-fun.rzb.ir/.../نتیجه-بازی-پرسپولیسالهلال-۱۲-ار... - Translate this page
   اخبار بازی الهلال عربستان و پرسپولیس اخبار بازی پرسپولیس و الهلال عربستان اخبار ... بازی پرسپولیس و الهلال فردا 12 اردیبهشت 91 ساعت دقیق بازی الهلال عربستان و ... زمان پخش بازی الهلال عربستان و پرسپولیس ساعت بازي پرسپولیس الهلال ...
  2. بزرگترین و با امکانات ترین سایت هواداران پرسپولیس که گالری عکس و ویدیوها و کاغذ ... ساعت : 20:20 :: تاریخ : شنبه, 26 اردیبهشت 1394 :: مشاهده خبر ... این نخستین باری بود که برانکو از زمان حضورش در ایران به میهمانی سفارت رفت. ... هافبک تیم پرسپولیس گفت: استقلال بازی را واگذار کرده بود و به همین دلیل ... الهلال عربستان.
  3. زمان و ساعت پخش زنده بازی پرسپولیس در آسیا - دانلود عکس جدید

   text-music.blog.ir/.../زمان-و-ساعت-پخش-زنده-بازی-پر...
  4. Apr 12, 2015 - ساعت پخش بازی لیگ قهرمانان آسیا گروه B : الشباب - نفت . ... زمان و ساعت دقیق بازی برگشت پرسپولیس و النصر عربستان در لیگ ... لیگ قهرمانان ...
  5. بازی بعدی پرسپولیس. : [ سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 ]. پرسپولیس. -. الهلال عربستان. سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 / ساعت : 19:30. ورزشگاه : ورزشگاه آزادی.
  6. زمان و ساعت دقیق بازی پرسپولیس و الهلال عربستان - دانلود ...

   dlkorea.ir/زمان-و-ساعت-دقیق-بازی-پرسپولیس-و-الهل...
  7. May 6, 2015 - زمان و ساعت دقیق بازی پرسپولیس و الهلال عربستان. Google. در این وبلاگ. در کل اینترنت. کد فال حافظ, اسکریپت فال حافظ ...
  8. شنبه, 26 اردیبهشت 1394 ساعت 16:51. پرسپولیسیها: مشاور ... 1394 ساعت 16:43. پرسپولیسیها:مدافع تیم پرسپولیس می‌گوید تیمش باید الهلال را در تهران شکست دهد. ... در ادامه سعی کردیم هوشمندانه بازی کنیم و به پیروزی برسیم. ادامه مطلب. .... هواداران آنلاین. ما 1009 مهمان و 56 ... یک سایت عربی :فدراسیون فوتبال عربستان فاسد است.
  9. زمان و ساعت دقیق بازی پرسپولیس و الهلال عربستان

   dlfilmmusic.ir/زمان-و-ساعت-دقیق-بازی-پرسپولیس-و...
  10. زمان و ساعت دقیق بازی پرسپولیس و الهلال عربستان. 24 views. بازدید. ۱۶ام اردیبهشت ۱۳۹۴. Google. در این وبلاگ. در کل اینترنت. کد فال حافظ, اسکریپت فال حافظ ...
  11. برنامه بازی‌های نمایندگان ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان ...

   www.tarafdari.com/.../برنامه-بازی‌های-نمایندگان-ایران-...
  12. 26 اسفند: پرسپولیس - النصر عربستان ، ورزشگاه ملک فهد ریاض ... ازبکستان - الهلال عربستان- برنده پلی‌آف 4 غرب آسیا (برنده دیدار الوحده امارات با برنده بازی ریفا ...
  13. تاریخ و ساعت دقیق بازی های تیم ملی والیبال ایران در لیگ ...

   www.kavare.ir/تاریخ-و-ساعت-دقیق-بازی-های-تیم-مل...
  14. تاریخ و ساعت دقیق بازی های تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی 2015 .... زمان دقیق واریز یارانه اردیبهشت94 · تاریخ بازی پرسپولیس الهلال · مصاحبه با برادر ... تاریخ اتمام نمایشگاه کتاب94 · هشدار بی سابقه ایران به عربستان و آمریکا و بازتاب آن ...
  15. ورزش 3: Varzesh3.com

   www.varzesh3.com/
 • 4 ساعت پیش. 2,398,158 ... نوری: بازی در پرسپولیس کمتر از تیم‌ملی نیست. 5 ساعت پیش .... در هفته آخر لیگ · 2 ساعت پیش ... 19:30; الهلال; -; پرسپولیس. 20:45; لخویا; - ... 20:00; الاهلی عربستان; -; نفت تهران .... روایت دقیق از ماجراهای دیشب تبریز.

 

نتیجه و گلهای بازی فرایبورگ و بایرن مونیخ 26 اردیبهشت 94 !

نتیجه و گلهای بازی فرایبورگ و بایرن مونیخ 26 اردیبهشت 94 !

تاریخ: 26 / 02 / 1394 ساعت: 21:33
بازدید: 406
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,اخبار ورزشی,

نتیجه و خلاصه بازی فرایبورگ و بایرن مونیخ 26 اردیبهشت 94

نتیجه بازی بایرن مونیخ و فرایبورگ 26 اردیبهشت 94

http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/01029117.jpg

دیدار تیم های فرایبورگ و بایرن مونیخ لحظاتی پیش با نتیجه 2-1 به سود فرایبورگ خاتمه یافت.

 

   YazdDownload.ir  دانلود گل های بازی
   YazdDownload.ir حجم : 20 مگابایت

 

بایرن مونیخ | ورزش 3

www.varzesh3.com/tag/447/بایرن-مونیخ
 • پپ گواردیولا، سرمربی بایرن مونیخ، شایعه جدایی ماریو گوتزه، ملی پوش آلمانی تیمش را رد کرد.‏. پیش بازی فرایبورگ-بایرن مونیخ 1394/02/26 ... برگشت مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ با نتیجه 3-2 ‏شکست بدهد اما این نتیجه برای صعود باواریایی ها ...
 • پیش بازی بایرن مونیخ و فرایبورگ امشب در ورزشگاه سولار ...

  varzeshonline.blogsky.com/.../26/.../پیش-بازی-بایرن...
 • دو تیم فرایبورگ و بایرن مونیخ، امشب در ورزشگاه سولار شهر فرایبورگ ... آنها در 5 بازی اخیر خود موفق به کسب پیروزی نشده اند و 3 تساوی و 2 شکست ، نتیجه تلاش آنها بوده است. ... تاریخ ارسال: شنبه 26 اردیبهشت 1394 ساعت 16:54 | چاپ مطلب ... پس از پایان بازی تراکتورسازی و نفت · خلاصه بازی تراکتورسازی و نفت تهران (ویدیو) ...
 • 4 days ago - 1394/02/26 21:00 ... 1394/02/26 20:30 ... فرایبورگ ? ... (نتیجه بازی 94.02.22 گزارش زنده) زمان و ساعت دقیق بازی بارسلونا و بایرن مونیخ در نیمه ...
 • 90tv.ir :: خلاصه بازی: بایرن مونیخ 2-0 فرایبورگ ... برنامه نود - ورزشی - 2 ساعت پیش - شنبه 26 اردیبهشت 1394، ساعت 01:35 - - ... در حاشیه بازی بارسلونا و بایرن ...
 • آلمان - بوندس لیگا. شنبه, 26 اردیبهشت 1394. 18:00: آگسبورگ: v: هانوفر. 18:00: بايرن لورکوزن: v: هوفنهايم. 18:00: فرايبورگ: v: بايرن مونيخ. 18:00: هرتابرلين: v ...
 • اخبار بایرن مونیخ - قطره

  www.ghatreh.com/.../bayernmunich-بایرن%20مونیخ/...
 • رسمی: ترکیب تیم های بایرن مونیخ و فرایبورگ رسمی: ترکیب تیم های فرایبورگ و بایرن مونیخ سیمئونه خواستار بازی منسجم و دقیق اتلتیکو برابر بارسلونا شد ...
 • گلهای بازی فرایبورگ-بایرن‎مونیخ (ویدیو) غروب شنبه 26 ...

  khabarche.ir/.../گلهای-بازی-فرایبورگ-بایرن-مونیخ-...
 • 38 mins ago - شنبه 26 اردیبهشت 1394 ساعت 20:49 ... دیدار تیم های فرایبورگ و بایرن مونیخ لحظاتی پیش با نتیجه 2-1 به سود فرایبورگ خاتمه یافت. 3 ساعت پیش ترکیب اصلی ... 5 ماه پیش فیلم/ خلاصه دیدار تیم های بایرن مونیخ - فرایبورگ.
 • بازدیدها: ۱, تاریخ: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ (16 May 2015) ... در مهمترین آن، بایرن مونیخ، قهرمان زودهنگام رقابت‌ها در خانه فرایبورگ با نتیجه ۲ بر یک تن به ... در دیگر بازی مهم هفته ماقبل پایانی بوندس‌لیگا، بورسیا دورتموند در آخرین بازی خارج از خانه خود تحت هدایت یورگن ... خلاصه بازی تراکتورسازی و نفت‌تهران · خلاصه بازی سپاهان و سايپا ...
 • 1 hour ago - تیم بایرن مونیخ با شکست مقابل فرایبورگ به ناکامی‌های خود پس از محرز شدن ... شنبه، ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ (16 May 2015)، ساعت ۲۰:۰۹ (به وقت تهران) ... شد که طی آن بایرن مونیخ در زمین فرایبورگ با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد. ... و غیرحرفه‌ای انجام دادند/ یک نفر دستش را بالا برد و گفت بازی سپاهان ۲ بر ۲ شده است ...
 • نتیجه بازی هوفنهایم و بایرن مونیخ 29 فروردین 94 - نگاتیوی ...

  negatv.ir/.../نتیجه-بازی-هوفنهایم-و-بایرن-مونیخ-29-... - Translate this page
  Apr 18, 2015 - 74 13 61 70 14 فرایبورگ 28 6 11 11 27 36 9 29 کلن 2 3 هوفنهایم ... فوتبال اروپا دانلود خلاصه بازی پورتو و بایرن مونیخ 26 فروردین 94 ...

 

 

برنامه کامل بازیهای لیگ جهانی والیبال 2015

برنامه کامل بازیهای لیگ جهانی والیبال 2015

تاریخ: 26 / 02 / 1394 ساعت: 21:13
بازدید: 1433
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,اخبار ورزشی,

برنامه کامل بازیهای لیگ جهانی والیبال 2015-زمان بازی های والیبال ایران

برنامه کامل بازیهای لیگ جهانی والیبال 2015-زمان بازی های والیبال ایران

 به نقل از سایت فدراسیون والیبال، لیگ جهانی والیبال در سال 2015 با حضور 32 تیم در سه سطح از هشتم خردادماه آغاز می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در گروه دوم این رقابت‌ها با آمریکا (قهرمان لیگ جهانی)، روسیه (قهرمان المپیک) و لهستان (قهرمان جهان) همگروه است.

تیم ملی والیبال ایران که از 15 فروردین ماه تمرینات آماده‌سازی خود را با حضور 38 بازیکن در دو گروه آغاز کرده است، در مرحله بین قاره‌ای این رقابت‌ها 12 مسابقه برگزار خواهد کرد. ملی‌پوشان کشورمان در شش دیدار نخست در خانه حریفان به ترتیب مقابل آمریکا، لهستان و روسیه به میدان می‌روند و سپس در شش بازی خانگی میزبان تیم‌های آمریکا، لهستان و روسیه خواهند بود.


شنبه، نهم خردادماه - آمریکا
آمریکا - ایران
ساعت 6:30 صبح یکشنبه 10 خردادماه به وقت تهران در سالن دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس

یکشنبه، دهم خردادماه - آمریکا
آمریکا - ایران
ساعت 3:30 بامداد دوشنبه 11 خردادماه به وقت تهران در سالن دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس


جمعه، 15 خردادماه - لهستان
لهستان – ایران
ساعت 22:45 به وقت تهران در سالن اسپورت توا، چِنستُهوا

شنبه، 16 خردادماه - لهستان
لهستان – ایران
ساعت 22:45 به وقت تهران در سالن اسپورت توا، چِنستُهوا


 

 

 

شنبه، 23 خردادماه - روسیه
روسیه - ایران
ساعت 19:30 به وقت تهران در سالن سی وی سنت پترزبورگ، کازان

یکشنبه، 24 خردادماه - روسیه
روسیه - ایران
ساعت 19:30 به وقت تهران در سالن سی وی سنت پترزبورگ، کازان


جمعه، 29 خردادماه - ایران
ایران - آمریکا
سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 (دوم ماه رمضان)، تهران

یکشنبه، 31 خردادماه - ایران
ایران - آمریکا
سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 (چهارم ماه رمضان)، تهران


جمعه، پنجم تیرماه - ایران
ایران - لهستان
سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 ( نهم ماه رمضان)، تهران

یکشنبه، هفتم تیرماه - ایران
ایران - لهستان
سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 (یازدهم رمضان)، تهران


جمعه، 12 تیرماه - ایران
ایران - روسیه
سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 (16 ماه رمضان)، تهران

شنبه، 13 تیرماه - ایران
ایران - روسیه
سالن 12 هزار نفری آزادی، ساعت 21 (17 ماه رمضان)، تهران

 • Apr 17, 2015 - لیگ جهانی والیبال 2015 و برنامه لیگ جهانی والیبال 2015 و بازی های ... برنامه کامل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در مرحله بین قاره ای لیگ ... ساعت 6:30 صبح یکشنبه 10 خردادماه به وقت تهران در سالن دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس
 • برنامه بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال | ورزش 3

  www.varzesh3.com/.../برنامه-بازیهای-ایران-در-لیگ-ج...
 • کد خبر: 1234744/1 زمان: 12:17 1394/01/28 بازدید: 37,581 ... به گزارش "ورزش سه" از فدراسیون والیبال، لیگ جهانی والیبال در سال 2015 با حضور 32 ... و سپس در شش بازی خانگی میزبان تیم های آمریکا، لهستان و روسیه خواهد بود. برنامه کامل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال به وقت تهران به شرح زیر است:
 • زمان بازی های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی والیبال سال 2015 ...

  jbums.ir/2015/.../زمان-بازی-های-تیم-ملی-والیبال-در-ل...
 • Apr 17, 2015 - برنامه کامل مسابقات ایران در لیگ جهانی. برنامه و محل مسابقات تیم ملی کشورمان در لیگ جهانی والیبال در سال 94 مشخص شد. به گزارش سایت خبری ...
 • زمان و برنامه کامل بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال 2015 ...

  va1.ir/زمان-و-برنامه-کامل-بازیهای-ایران-در-لیگ/
 • Apr 17, 2015 - زمان و برنامه کامل بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال 2015 ... می روند و سپس در شش بازی خانگی میزبان تیم های آمریکا، لهستان و روسیه خواهند بود.
 • والیبال نیوز » برنامه کامل بازی‌های ایران در لیگ جهانی 2015 ...

  volley-news.com/برنامه-کامل-بازی‌های-ایران-در-لیگ-جها/
 • منتشر شده در جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۹ ب. ... روسیه به میدان می روند و سپس در شش بازی خانگی میزبان تیم های امریکا، لهستان و روسیه خواهند بود. * برنامه کامل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال به وقت تهران و محلی به ...
 • برنامه کامل بازیهای لیگ جهانی والیبال 2015

  www.dailysun.ir/full-schedule-volleyball-world-leagu...
 • برنامه کامل بازیهای لیگ جهانی والیبال 2015 | Full Schedule Volleyball World League 2015. ... ساعت کیف لوازم آرایش مونوپاد ... روسیه، آمریکا، لهستان و ایران در گروه دوم دور مقدماتی لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ با یکدیگر رقابت خواهند کرد. ... واقعا گروه خیلی سختی داره ایران و هر سه تا حریف ایران جز ابر قدرت های والیبال جهان هستند امیدوارم که ...
 • برنامه مسابقات تیم ملی والیبال - خبرگزاری ورزش والیبال

  volleyball-forum.ir/.../برنامه-مسابقات-تیم-ملی-والیب...
 • خیز والیبال ایران برای کسب سهمیه حضور در المپیک برزیل. خیز والیبال ایران ... برنامه کامل دیدار های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی والیبال 2015. برنامه کامل دیدار ...
 • جام جهانی والیبال | خبر فارسی

  khabarfarsi.com/tag/جام_جهانی_والیبال
 • به گزارش بولتن نیوز ، لیگ جهانی والیبال سال 2015 با حضور 32 تیم در سه سطح برگزار می شود که تیم ملی والیبال ایران در گروه دوم سطح یک این رقابت ها با تیم های آمریکا، روسیه و ... باشگاه خبرنگاران جوان - پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۸ ... تسنیم ، در حالی که تیم ملی والیبال ایران برای انجام چند بازی دوستانه در اروپا به ...
 • Translate this page
  Iran men's national volleyball team
  Nov 16, 2014 - لیگ جهانی والیبال 2015 در گروه کشورهای برتر با حضور هشت تیم از ... و تیم های روسیه، آمریکا، لهستان و ایران در گروه دوم دور مقدماتی لیگ جهانی سال ...
 • زمان بازي هاي تيم ملي واليبال در لیگ جهانی - شما نیوز

  www.shomanews.com/.../زمان-بازي-هاي-تيم-ملي-والي...
 • 4 hours ago - زمان بازي هاي تيم ملي واليبال در لیگ جهانی ... برنامه تیم ملی در مسابقات لیگ جهانی 2015 ... ایران, -, آمریکا, United States of America(USA).
 • برنامه دیدار های دوستانه تیم ملی والیبال ایران قبل از شروع لیگ جهانی 2015 ... برنامه کامل دیدار های تیم ملی والیبال در لیگ جهانی والیبال 2015 ... جوانی ایرانی که 150 کیلومتر را برای دیدن بازی ایران و فنلاند رکاب زد, mortaza .... پخش مستقیم مسابقات تیم ملی والیبال از شبکه سوم سیما /ساعت پخش بازی های تیم ملی والیبال در ژاپن.
 • زمان فینال جام باشگاه های اروپا 2015 :: دانلود روز

  daydl.blog.ir/.../زمان-فینال-جام-باشگاه-های-اروپا-2015
 • 2 days ago - ... زمان ... تاریخ .... برنامه و نتایج کامل مسابقات فوتبال جام باشگاههای آسیا 2015 . ... ۲ ساعت پیش - برنامه کامل بازی های ایران در لیگ جهانی 2015 والیبال ... یوونتوس، حریف ... برنامه بازیها و نتایج; ویژه های ورزشی. » بازیهای پارا .
 • برنامه بازی های لیگ جهانی والیبال 2015 :: دانلود فیلم جدید ...

  new-download-movie.blog.ir/.../برنامه-بازی-های-لیگ-...
 • 3 days ago - برنامه کامل بازی های والیبال در لیگ جهانی/ایران - آمریکا شنبه نهم خرداد .... Jun 15, 2014 - روز و ساعت بازیهای ایران در لیگ جهانی گروه b ایر ان روسیه ...
 • برنامه کامل بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال 2015 - سرگرمی

  fun.adano.ir/p27448_برنامه+کامل+بازیهای+ایران+در+...
 • May 4, 2015 - برنامه کامل بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال 2015. ... عکس های جدید و خاص صبا کمالی در یک مراسم 6 بازدید - 24 ساعت پیش ... بی شک بازی جی تی آی شش تحولی شگرف در صنعت بازیسازی به وجود آورد که نظیر آن را در هیچ بازی.
 • Translate this page
  Iran men's national volleyball team
  Nov 17, 2014 - به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، برنامه کامل مسابقات والیبال سال 2015 در رده های سنی مختلف که ... 7- مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان جهان در برزیل (15 تا 20 ... 9- دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال در کشورهای مختلف (8 خرداد تا 14 ... نتیجه زنده دومین دیدار دوستانه ایران و فنلاند/ جمعه ساعت 19:30 به وقت ...
 • والیبال ایران: بیست و ششمین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال، از امروز با برگزاری دیدار ... والیبال ایران: تیم ملی والیبال آمریکا در لیگ جهانی 2015 با شعار "اتحاد پیروزی، ... زمان انتشار: شنبه, 26 ارديبهشت 1394 18:14 ..... ویدیو اظهارنظر سرمربی فنلاند پیرامون اولین بازی دوستانه با ایران ... مشاهده برنامه کامل مسابقات تمام تیم ها « ...
 • زمان بازی های والیبال ایران/ لیگ جهانی ۲۰۱۵ والیبال چه زمانی ...

  asrebank.ir/.../زمان-بازی-های-والیبال-ایران-لیگ-جهانی-...
 • Feb 28, 2015 - تیم ملی والیبال ایران در گروه دوم لیگ جهانی ۲۰۱۵ با تیم های آمریکا، لهستان و ... بدین ترتیب ایران در سه هفته ابتدایی لیگ جهانی 2015 شش بازی در خارج از ... ۴ ساعت قبل; جواب های عجیب و غریب کفاشیان به مجری برنامه ورزش و مردم!
 • برنامه کامل مسابقات تیم ملی ایران در لیگ جهانی والیبال ...

  www.tarafdari.com/.../برنامه-کامل-مسابقات-تیم-ملی-ا...
 • Apr 17, 2015 - طرفداری- تیم ملی والیبال ایران که در بازی های لیگ جهانی 2015 در گروه دوم با آمریکا (قهرمان لیگ ... برنامه کامل بازی های تیم ملی والیبال ایران در این بازی ها به شرح زیر می باشد: .... ای بابا دور رفت مسابقات میوفته زمان امتحانات ما !
 • برنامه کامل بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال 2015 - تاکوما

  tacoma.ir/p20976_برنامه_کامل_بازیهای_ایران_در_لی...
 • Apr 18, 2015 - برنامه کامل بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال 2015 - تاکوما در این باره ... !173 بازدید - 3 ساعت پیش; اولین زنی که در ایران کشف حجاب کرد70 بازدید - 3 ساعت ... بازی های فشرده شده و فوق فشرده پچ لیگ برتر ایران برای بازی پی اس.
 • تاریخ: ۲۹ فروردین, ۱۳۹۴ ساعت: ۱۷:۱۰ در: منهای فوتبالبدون نظر ... رود و سپس در شش بازی خانگی میزبان تیم های آمریکا، لهستان و روسیه خواهد بود. برنامه کامل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال به وقت تهران به شرح زیر است:.
 • Nov 2, 2014 - طبق تصمیم فدراسیون جهانی والیبال، روند حضور تیم‌ها در چهارچوب رقابت‌های لیگ جهانی همچنان رو به افزایش است. ... جزئیات کامل برگزاری لیگ جهانی والیبال 2015 + برنامه ... رقابت‌های گروه دوم این بازی‌ها در سال 2015 میلادی در تاریخ 16 تا 19 ... بطور کلی 72 بازی انجام خواهد شد که تیم‌ها،متعهد به بازی در خانه و خارج از خانه ...
 • Dec 25, 2014 - برنامه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ اعلام شد n00309703-t گروه بندی مرحله بعد مسابقات جهانی والیبال + جدول بازی های ایران th برنامه بازی‌های جام ...
 • گزارش تصویری: مسابقه دوم والیبال فنلاند و ایران (بخش دوم) ... دانلود ویدئوی کامل مسابقه اول والیبال ایران و فنلاند ... پیش بازی افتتاحیه لیگ جهانی (پرتغال-هلند) .... ویدئو; انیمیشن ورزشی; برنامه تلویزیونی و کلیپ; ویدئوهای انگیزشی .... زیادی مانند آخرین مصاحبه ها و گزارش های تصویری و تحلیلی مسابقات ، معرفی تیم های مختلف و ...
 • Apr 17, 2015 - والیبال,,زمان و برنامه کامل بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال 2015,مطلب کده ... در شش بازی خانگی میزبان تیم های آمریکا، لهستان و روسیه خواهند بود.
 • برنامه مسابقات ایران در لیگ جهانی والیبال 2015 Archives ...

  hfun.ir/tag/برنامه-مسابقات-ایران-در-لیگ-جهانی-والی/
 • شما میتوانید جهت دیدن لیست کامل بازی های والیبال ایران در لیگ جهانی ۲۰۱۵ به ادامه مطلب این پست سایت مراجعه کرده و تاریخ و زمان بازی های والیبال ایران در لیگ جهانی ...
 • Translate this page
  Mehr News Agency
  Apr 17, 2015 - برنامه کامل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال ... لس آنجلس، ساعت 3:30 بامداد به وقت تهران - سالن دانشگاه کالفرنیا ... جمهوری چک سفر خواهد کرد و در پایان برای رقابت با بهترین های والیبال دنیا عازم ... جنگ 2015 یمن ... سه تیم تراکتورسازی،سپاهان و نفت قهرمان هستند/لذت بازی در تبریز ...
 • لیگ جهانی - والیبال

  www.fansvolley.ir/cat/2/worldleague.html
 • بازی در ست های بعدی ادامه داشت و تیم ملی ایران با بازیکنان دوم خود وارد زمین شد. .... ساعت وزمان مسابقات لیگ جهانی والیبال 2015 .... برنامه کامل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال به وقت تهران و محلی به قرار زیر است: شنبه، ...
 • برنامه کامل مسابقات ایران در لیگ جهانی والیبال اعلام شد - قطره

  www.ghatreh.com/.../برنامه-کامل-مسابقات-ایران-لیگ...
 • Apr 17, 2015 - برنامه و محل مسابقات تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی والیبال 2015 مشخص شد. ... در شش بازی خانگی میزبان تیم های آمریکا، لهستان و روسیه خواهند بود. ... نهم خردادماه - آمریکا آمریکا - ایران ساعت 6:30 صبح یکشنبه 10 خردادماه به وقت ...
 • زمان و محل برگزاری مسابقات والیبال در سال 2015

  www.volleyworld.ir/.../زمان-و-محل-برگزاری-مسابقات-...
 • Nov 17, 2014 - فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) تاریخ و محل برگزاری مسابقات سال 2015 را ... والیبال، برنامه کامل مسابقات والیبال سال 2015 در رده های سنی مختلف که زیر ... 9- دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال در کشورهای مختلف (8 خرداد تا 14 تیرماه سال 94) ... مجله volleyworld منتشر کرد؛ والیبال ایران بسته سوپرایزی قهرمانی جهان بود!
 • برنامه کامل بازیهای ایران در لیگ جهانی والیبال 2015

  zibashavim.ir/.../برنامه-کامل-بازیهای-ایران-در-لیگ-جها...
 • برنامه لیگ چهانی والیبال سال 94,برنامه لیگ چهانی والیبال سال 2015,برنامه لیگ چهانی ... روند و سپس در شش بازی خانگی میزبان تیم های امریکا، لهستان و روسیه خواهند بود. برنامه کامل دیدارهای تیم ملی والیبال ایران در دور مقدماتی لیگ جهانی والیبال به وقت تهران و محلی ... لس آنجلس، ساعت 3:30 بامداد به وقت تهران - سالن دانشگاه کالفرنیا.

لیگ جهانی والیبال 2015,لیگ جهانی والیبال,لیگ جهانی والیبال لهستان ,گروه بندی لیگ جهانی والیبال 2015,fhcd ihd gd' [ihkd,gd' [ihkd hgdfhg,برنامه بازی های لیگ جهانی والیبال 2015,بازی های لیگ جهانی والیبال,بازی های لیگ جهانی 2015,لیگ جهانی 2015 والیبال برنامه کامل بازیهای تیم ملی والیبال لیگ جهانی 2015 تاریخ شروع لیگ جهانی والیبال 2015 لیگ جهانی 2015 والیبال لیگ جهانی والیبال 2015

 

 

آخرین اخبار از حواشی ورزشگاه یادگار امام تبریز

آخرین اخبار از حواشی ورزشگاه یادگار امام تبریز

تاریخ: 26 / 02 / 1394 ساعت: 0:22
بازدید: 782
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,اخبار ورزشی,

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که بازی تراکتور ـ نفت با تساوی 3 ـ 3 به پایان رسیده بود، به بازیکنان اعلام شد، آنها قهرمان لیگ‌برتر شدند و این زمینه ساز جشن قهرمانی در ورزشگاه یادگار امام شد اما چند دقیقه بعد همه متوجه شدند که خبر تساوی سپاهان اشتباه بوده و تراکتور قهرمانی را به حریف داده است.

این تصاویر عجیب و باورنکردنی هستند و امیدواریم کسی از این فعل و انفعالات آسیب ندیده باشد.

 
 • فهرست اخبار | کانون هواداران باشگاه ورزشی استقلال

  www.esteghlaltehranfc.com/.../news/newslist-فهرست-ا...
 • سید مهدی رحمتی با لباس یکدست قرمز در آخرین بازی این فصل پیکان درون دروازه ایستاده .... حواشی دربی 80 را در ادامه می خوانید: ۱۳۹۴/۰۲/۲۵. یادگار امام تبریز در آستانه پر شدن (عکس) ورزشگاه یادگار امام تبریز در آستانه پر شدن از هواداران فوتبال است.
 • آخرین حاشیه های ورزشگاه یادگار امام تبریز قبل آغاز بازی ...

  jbums.ir/.../آخرین-حاشیه-های-ورزشگاه-یادگار-امام-تب/
 • 6 hours ago - هواداران تراکتورسازی پرچم قرمز رنگی را که حدود 25 متر بود در ورزشگاه به اهتزاز در آوردند و روی دست هواداران حرکت دادند. به گزارش سایت جیبامز به ...
 • 5 hours ago - ظرفیت ورزشگاه یادگار امام ره تکمیل شد + عکس پانوراما و حواشی ... آخرین اخبار ... شرکت اتوبوسرانی تبریز زمان بازی تراکتور و نفت را نمی‌داند ...
 • خبرگزاری برنا

  www.bornanews.ir/
 • خبرگزاری برنا، خبرگزاری وزارت ورزش و جوانان است که تلاش می کند نیازها، مطالبات و دغدغه های جوانان را منعکس کند.این خبرگزاری در تلاش است صدای رسای نسل جوان ...
 • سرویس : ورزشی , جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۸:۲۲:۱۹ شناسه خبر : ۲۵۲۰۰ ... وضعیت ورزشگاه یادگار امام کمتر از یک ساعت تا فینال لیگ برتر / همه چیز تحت ... تیم فوتبال نفت تهران و تراکتورسازی تبریز وارد مجموعه ورزشی یادگار امام تبریز شده و ... و عکاسی و فیلمبرداری آنها با استفاده از گوشی هایشان از جمله حواشی است. ... آخرین اخبار.
 • به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، دیدار ۲ تیم تراکتورسازی و نفت تهران از ساعاتی دیگر آغاز می‌‌شود که این دیدار حواشی را در پی دارد: هواداران تراکتورسازی پیرامون جایگاه خبرنگاران را ... ورزشگاه یادگار امام (ره) مملو از تماشاگر بوده و بیش از ۱۰ هزار نفر نیز پشت درهای ورزشگاه هستند و راهی به استادیوم نیافتند. .... آخرین دیدگاه‌ها.
 • کاپ قهرمانی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز ربوده شد ! بعد از ...

  khabarche.ir/خبر/.../کاپ-قهرمانی--در-ورزشگاه-یادگار...
 • 9 hours ago - تراکتورسازی تبریز بعد از ظهر جمعه بیست و پنجم اردیبهشت ماه 1394 ... خبرگزاری تسنیم: مدیر ورزشگاه یادگار امام (ره) قم با بیان اینکه ... آخرین اخبار جام ... و نفت تهران از ساعاتی دیگر آغاز می‌‌شود که این دیدار حواشی را در پی دارد:.
 • 5 hours ago - آخرین اخبار جام ... بیش از 50 هزار هوادار تراکتور در ورزشگاه یادگار امام ... و نفت تهران از ساعاتی دیگر آغاز می‌‌شود که این دیدار حواشی را در پی دارد:.
 • بیست هزار هوادار پشت درهای بسته / ساعت ورزشگاه از کار ...

  avayehvarzeghan.ir/بیست-هزار-هوادار-پشت-درهای-بس...
 • 5 hours ago - ازدحام جمعیت بسیار زیاد در داخل و خارج از ورزشگاه یادگار امام به حدی است که نیروهای امنیتی و ... كلمات كليدي: تراکتورسازی تبریز, حواشی قبل بازی تراکتور و نفت, نفت تهران, پر شدن ورزشگاه یادگار امام تبریز ... آخرین اخبار ...
 • حواشی رقابت های تکواندو قهرمانی جهان ... تبریز در آستانه‌ی انفجار · یاتماز تراکتور پرچمی! آخرین خواسته‌ی تونی از هواداران · ماجرای چمدان گم‌شده و دوپینگ پیروانی! آخرین اخبار اردوی تیم ملی والیبال از زبان خوش خبر ... حال و هوای استادیوم یادگار امام تبریز ... کری خوانی های پر دامنه و درگیری های پراکنده بین تماشاگران ورزشگاه رفته ..

 

نتیجه بازی دربی 80 پرسپولیس و استقلال امروز 25 اردیبهشت 94 !

نتیجه بازی دربی 80 پرسپولیس و استقلال امروز 25 اردیبهشت 94 !

تاریخ: 25 / 02 / 1394 ساعت: 18:56
بازدید: 2412
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,اخبار ورزشی,

دانلود گل و لحظات حساس بازی پرسپولیس و استقلال22 در دربی 80 - 25 اردیبهشت 1394

نتیجه مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال دربی 80

نتیجه : پرسپولیس 1  - 0 استقلال

دانلود گلها و لحظات حساس بازی پرسپولیس و استقلال 22 در دربی 80 - 25 اردیبهشت 1394

پرسپولیس موفق شد با تک گل مهاجم جوان خود، استقلال را در دربی برگشت نیز شکست دهد.

سایت پیشنهادی :

دانلود گل بازی دربی 80 پرسپولیس-استقلال 1394/02/25+ ...

www.yazd-download.ir/.../دانلود-مسابقه-فوتبال-پر...

5 mins ago - دانلود گل و لحظات حساس بازی پرسپولیس و استقلال در دربی 80. 2. بازدید. 18:39. ساعت ارسال ... دانلود گل پرسپولیس از سرور سایت | گل علیپور

 

 • استقلال. جمعه, 25 اردیبهشت 1394 / ساعت : 18:00. ورزشگاه : ورزشگاه آزادی ... بعد از اینکه کادر پزشکی پرسپولیس صبح امروز تشخیص داد گابریل در صورت بازی کردن در دربی احتمالا با تشدید مصدومیت مواجه خواهد . ... حسین هدایتی در آستانه دربی 80 پایتخت در صحفه اینستاگرام خود نوشت: اولاً، خوشحالم و تشكر مى ... نتیجه دربی 80 ؟
 • باشگاه پرسپولیس - خبرآنلاین

  www.khabaronline.ir/tags/73/باشگاه-پرسپولیس
 • گابریل دربی را از دست داد. بازیکن برزیلی پرسپولیس مصدوم شده و به بازی مقابل استقلال نمی رسد. جمعه 25 اردیبهشت 1394 - 10:32:15 ...
 • نتیجه دربی 94 - درباره ی ما

  blog.diacoweb.ir/.../aHR0cDovL3d3dy53ZWJzaGFkL...
 • نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال جمعه 25 اردیبهشت 94 == gt gt ادامه مطلب ... زمان دربی 94 امروز تصمیم‌گیری 20 اردیبهشت 94 نتیجه بازی پرسپولیس و ... مشخص شدن نتیجه دربی 80 و آمار برانکو و قلعه‌نویی در دربی‌ها پرسپولیس 20 اردیبهشت 94 ...
 • نتیجه دانلود گلهای بازی دربی 80 هشتاد پرسپولیس و استقلال ...

  newsdownload.ir/.../نتیجه-دانلود-گلهای-بازی-دربی-8...
 • 50 mins ago - نتیجه بازی دربی 80, دربی 80 پرسپولیس و استقلال, نتیجه دانلود گلهای بازی ... مرکز دانلود کامل دربی پرسپولیس استقلال 25 اردیبهشت 94 + حواشی بازی .... دربی 80 آذر 94 | دانلود روز نتایج دربی تهران از آغاز تا به امروز One Night ...
 • نتيجه بازي پرسپوليس و استقلال - شما نیوز

  www.shomanews.com/.../نتيجه-بازي-پرسپوليس-و-ا...
 • امروز 25 اردیبهشت 1394 15مه2015 ساعت ... تاریخ خبر : 1394/02/25 6:19 ق ظ. نتيجه بازي پرسپوليس و استقلال. شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز): هشتادمین دربی پایتخت در هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از ساعت 17 در حالی آغاز شد ... تركيب پرسپوليس و استقلال براي دربي 80 ...
 • 43 کلیک توسط new-problem در May 15 2015, 11:50 am. www.bankvarzesh.com بانک ورزش – باز هم یک دربی دیگر و این بار دربی شماره 80 پایتخت. و البته ...
 • فهرست اخبار | کانون هواداران باشگاه ورزشی استقلال

  www.esteghlaltehranfc.com/fa/.../newslist-فهرست-اخبا...
 • ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای دربی 80 مشخص شد. ... استقلال و پرسپولیس در آخرین دیدار از سری بازی های لیگ برتر چهاردهم از ساعت 17 به مصاف یکدیگر می روند. .... آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از برگزاری دربی 80 از ساعت 17 امروز در .... دیدار حساس تیمهای استقلال و پرسپولیس روز جمعه 25 اردیبهشت 1394 در ...
 • جام نيوز - ورزشی

  www.jamnews.ir/service/sport
 • در دربی برگشت سال 79، کار استقلال و پرسپولیس به درگیری کشید. ... مهاجم تراکتورسازی امروز رسماً به عنوان آقای گل لیگ برتر انتخاب و معرفی خواهد شد. ... میلاد نوری هافبک استقلال به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله دربی 80 را از دست داد. .... این مسابقه تکرار فینال بازیهای آسیایی اینچئون بود که در پایان با نتیجه 9 بر 7 به پایان ...
 • 3 days ago - ساعت بازی دربی پرسپولیس و استقلال جمعه 25 اردیبهشت 94 ... و استقلال شهرآورد 80 نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال جمعه 22 اردیبهشت 94.
 • ورزش 3: Varzesh3.com

  www.varzesh3.com/
 • مهمترین تغییر ترکیب استقلال در دربی حضور وحید طالب‌لو د ر ترکیب اصلی آبی‌پوشان است. ..... زیباترین گلهای هفته 94/02/25 (ویدیو) ... کی‌روش بامداد امروز به ایران بازگشت ... تمرینات پرسپولیس قبل بازی با استقلال(ویدیو) ... کنفرانس خبری قلعه نویی قبل از دربی 80 (ویدیو) .... سومین نتیجه سیاه تاریخ سرخابی‌ها.
مصاحبه مربیان پرسپولیس و استقلال بعد از دربی 80

مصاحبه مربیان پرسپولیس و استقلال بعد از دربی 80

تاریخ: 25 / 02 / 1394 ساعت: 10:5
بازدید: 864
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,اخبار ورزشی,

فیلم اختصاصی کنفرانس کامل برانکو پس از دربی

 

فیلم اختصاصی صحبت های قلعه نویی بعد از شکست

 • خبرهای ایسنا | خبر فارسی

  khabarfarsi.com/ایسنا
 • آخرین تاریخ بروز رسانی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۱ .... عوامل تأثیرگذار در افسردگی بعد از طلاق ... عکسی کمتر دیده شده از اولین پرسپولیس تاریخ داربی.
 • خبرهای تابناک | خبر فارسی

  khabarfarsi.com/تابناک
 • آخرین تاریخ بروز رسانی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۹ ... داربی تهران روز جمعه در حالی به ایستگاه 80 می رسد که سابقه ای 47 ساله دارد. اولین دیدار پرسپولیس و استقلال یک بازی دوستانه بود که به نوعی آغاز فعالیت تیم فوتبال . .... رئیس پیشین سازمان اطلاعاتی عربستان سعودی با سی ان ان مصاحبه کرده و ضمن انتقاد از رویکرد اوباما ...
 • مصاحبه با خسرو حیدری در سال 94 : ورزش parsilog

  sports.parsilog.com/.../مصاحبه-با-خسرو-حیدری-در-سال...
 • البته الان صبح و بعد از ظهر در کیلینیک تمرین و کار می کنم و شاید به بازی با ذوب ... مصاحبه با افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال · سرمربی پرسپولیس در سال 94 ؟
 • جلسه سرمربی و کاپیتان استقلال بعد از تمرین · رحمتی: آقایان!جواب هواداران استقلال ... 25 اردیبهشت 94 اعزام مربیان ایرانی به دوره مربیگری کشور پرتغال. به گفته ...
 • 2, سری دوم گزارش تصویری دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس ساری / عکاس : احمد .... 80, سری دوم گزارش تصویری مراسم تجلیل از داوران شهرستان ساری / عکاس : احمد قربانی ... 84, گزارش تصویری تمرین متفاوت شهروند ساری بعد از بقا در لیگ برتر ... داربی مازندرانی مسابقات جوانان دیدار داروسازی وتاک و نساجی + مصاحبه مربیان ...
 • در مورد اینکه چرا پرسپولیس به این روز افتاده است. ... سه شنبه, 1 شهریور 1390 - 06:38 بعد از ظهر - 23 August 2011. :: خبر ... حالا بدون هیچ توضیح اضافی این مصاحبه 120 دقیقه ای را بخوانید : ... باور کنید سالی که مهدی هاشمی نسب با 100 میلیون تومان رفت استقلال، مدیران آن باشگاه به من .... جمعه, 25 اردیبهشت 1394 / ساعت : 18:00.
 • آرشیو-نونهالان خوشگل تهرانی - اخباروعکس های هنرمندان

  aahonarmandan.irfacebook.ir/list/نونهالان+خوشگل+تهرانی.html
  May 6, 2015 - رده سنی فصل 95-94 نونهالان زیر ده سال: 11 دی 1384 به بعد نونهالان زیر ... در پایان این مراسم از نونهالان،پیشکسوتان و مربیان زورخانه تختی شازند تجلیل شد ... اختلافی 20 امتیازی را جبران و در وقت قانونی نتیجه 80 - 80 مساوی و در .... 3- برگزاری آزمون ارتقای کمربند دوره 226 (قرمز تا پوم و دان 2) در تاریخ 94/02/25
 • آرشیو-امیرعلی اعرابی تکواندو - اخباروعکس های هنرمندان

  aahonarmandan.irfacebook.ir/list/امیرعلی+اعرابی+تکواندو.html
  May 5, 2015 - به گزارش روابط عمومی هیات تکواندو استان دوره هماهنگی مربیان استان طی دو روز، .... و اگر در فصل مسابقه قرار دارید می توانید صبح تمرین بدنسازی و بعد از ظهر .... 3- برگزاری آزمون ارتقای کمربند دوره 226 (قرمز تا پوم و دان 2) در تاریخ 94/02/25 .... پرسپولیس در وضعیت نامطلوبی به سر می‌برد/ نسبت به استمرار همکاری ...
 • اخبار - صفحه 2281 از 2282 - شمسه

  shamsehplus.ir/tag/اخبار/page/2281/
 • -بعد از 23 ماه بحران معاذ الخطیب با صالحی ملاقات کرد؛معارضان سوری ئای میز مذاکره با ایران ... -عیدانه دولت و مجلس؛50 میلیون نفر 80 هزار تومان؛12 میلیون نفر 100 هزار تومان ... تلاش کنند و مصاحبه پشت مصاحبه بیاورند که احمدی‌نژاد برای مجلس هیچ برنامه‌ای ..... -پرواز با داربي؛ ليگ دوازدهم با بازي جمعه پرسپوليس ـ استقلال به اوج مي‌رسد
 • Apr 2, 2015 - بنده خریدار یک اکانت کلش اف کلنز با لول 80 به بالا هستم قیمت ..... دانلود مصاحبه علی مرادی با فرزاد حسنی/ برج میلاد/ سوم فروردین 1394. ... تیم های استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم این مسابقات و دو تیم استقلال و سپاهان در هفته . ... دورۀ اوّل استعدادهای درخشان، رأس ساعت 9 صبح روز جمعه مورّخ 25/02/1394 در سراسر .
 • جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ... قوانین جمهوری اسلامی ایران، هرگونه دریافت وجه بابت آزمون استخدامی، بررسی رزومه و مصاحبه منوط به دریافت مجوز رسمی از مراجع قانونی است.
 • دبیرستان درخشان یامچی - صفحه اصلی

  atipic.martiknews.ir/list/دبیرستان+درخشان+یامچی.html
 • بهترین گلزن دو سال گذشته را اخراج کرده بعد اسم تادئو و گابریل تو ترکیب همیشه ... مدیران پرسپولیس كه از نظر مالی با خزانه خالی مواجه شده‌اند و می‌دانند به زودی مزایده ... تا حدی که این مربی او را به ضرغام اسماعیل عراقی ترجیح می‌دهد اما با این حال مسئولان .... که فعالیت های آموزشی ۳۰ امتیاز، فعالیت های پژوهشی ۴۰ امتیاز و مصاحبه ۳۰ ا�
 • دیدار ارکی - جدید

  sc0rpion.ir/دیدار-ارکی/
 • دربي ها ترکیب پرسپولیس برای دیدار مقابل بنیادکار اعلام شد مکانی قفل دروازه پرسپولیس با .... لغو اعزام بدون نوبت زائران بالای 80 سال ..... هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال تهران بعد از حضور در محل تمرین ... فیروز کریمی برای بیست و هفتمین بار در دوران مربیگری اش با پرسپولیس روبرو می شود. ..... امروز : ۱۳۹۴/۰۲/۲۵ - ۰۵:۳۴ ...
نتیجه دربی 80 (پرسپولیس-استقلال)+زمان و ساعت تاریخ و نتیجه بازی فوتبال+گلها+کلیپ+ویدئو+فیلم+عکس

نتیجه دربی 80 (پرسپولیس-استقلال)+زمان و ساعت تاریخ و نتیجه بازی فوتبال+گلها+کلیپ+ویدئو+فیلم+عکس

تاریخ: 25 / 02 / 1394 ساعت: 10:3
بازدید: 412
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,اخبار ورزشی,

تیجه دربی 80 (پرسپولیس-استقلال)+زمان و ساعت تاریخ و نتیجه بازی فوتبال+گلها+کلیپ+ویدئو+فیلم+عکس های جدید اسامی ترکیب بازیکنان

 • پیش بازی پرسپولیس و استقلال ، دربی 80 - نتایج زنده ...

  rashednews.blogsky.com/.../پیش-بازی-پرسپولیس-و-استقلال-،-دربی-...
 • ۱۰ ساعت پیش - دربی 80، اگرچه یکی از کم اهمیت ترین بازی های تاریخ 2 تیم در جدول است اما همین که ... استقلال ششم و پرسپولیس نهم بدترین دربی تاریخ را از حیث ...
 •  
 • داور بازی دربی 80 استقلال و پرسپولیس انتخاب شد - نمناک

  namnak.com/14831-داور-استقلال-و-پرسپولیس.html
 •  
 • ۱۴ ساعت پیش - داور بازی دربی 80 استقلال و پرسپولیس انتخاب شد ... نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان 23 فروردین 94 + فیلم [ 23 فروردین 1394 ] ...
 •  
 • دربی (داربی) | ورزش 3

  www.varzesh3.com/tag/906877/دربی-(داربی)
 •  
 • به نظر می‌رسد محسن ترکی گزینه اصلی قضاوت در دربی 80 است. ... برای ششمین بار نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال هیچ تغییر خاصی در موقعیت 2 تیم ایجاد نمی‌ ...
 •  
 • بزیک: دربی 80 خوب از آب در می‌آید/ خبرنگاران زمان دربی‌ها یاد ...

  www.ilna.ir/.../276963-بزیک-دربی-خوب-از-آب-در-می-آید-خبرنگاران-زما...
 •  
 • ۱ روز پیش - مهاجم اسبق پرسپولیس عنوان کرد وقتی در دربی 42 موفق به گلزنی شد، اصلا ... روز جمعه دربی 80 پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس برگزار می‌شود. ... چون نتیجه این دیدار تاثیری در کار دو تیم ندارد، بازی خوبی از آب در می‌آید.
 •  
 • مصاحبه بازیکنان پرسپولیس و استقلال قبل دربی 80

  www.yjc.ir/fa/.../مصاحبه-بازیکنان-پرسپولیس-و-استقلال-قبل-دربی-...
 •  
 • محمد زادمهر، در گفتگو با گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، افزود: بازی استقلال و پرسپولیس همواره حساس است و نتیجه دربی سرخابی‌ها ثبت تاریخی می‌شود. با اینکه ...
 •  
 • مهدی دغاغله و پیش بینی نتیجه رویارویی استقلال و پرسپولیس

  www.tamashagar.com/.../مهدی-دغاغله-و-پیش-بینی-نتیجه-رویارویی-اس...
 •  
 • تی‌کم: داربی 80 پایتخت ساعت 17روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. در آستانه این دیدار سنتی، ستاره‌های سرخابی در گفت‌وگو با تماشاگر نتیجه مسابقه را ...
 •  
 • پنجشنبه ساعت 11:30؛ جلسه هماهنگی پیش از دربی 80

  www.fc-perspolis.com/.../پنجشنبه-ساعت-11-30-جلسه-هماهنگی-پیش-از-...
 •  
 • ۲ روز پیش - نشست هماهنگی پیش دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال از هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ ... مشخص شدن نتیجه دربی ۸۰ و آمار برانکو و قلعه‌نویی در دربی‌ها.
 •  
 • گابریل: در دربی از تقابل با جاسم کرار ترسی ندارم

  fc-perspolis.com/.../گابریل-در-دربی-از-تقابل-با-جاسم-کرار-ترسی-ندا...
 •  
 • ۲۳ ساعت پیش - وی در خصوص دربی روز جمعه پرسپولیس و استقلال هم خاطرنشان کرد: بازی خیلی ... پرسپولیس در پایان در خصوص پیش‌بینی‌اش از نتیجه دربی 80 هم ...
 •  
 • نتایج کامل 78 دربی گذشته استقلال و پرسپولیس - فیفادی ...

  fifaday.ir/نتایج-کامل-78-دربی-گذشته-استقلال-و-پرسپو/
 •  
 • 1- شانزدهم فروردین سال 1347 * پرسپولیس صفر - استقلال صفر 2- بیستم دی سال 1347 ... (اولین بازی ناتمام دو تیم که نتیجه آن با رای فدراسیون فوتبال سه بر صفر به سود استقلال اعلام شد) – این بازی .... گل‌ها: مهدی هاشمی نسب (8) و پایان رافت (80).
 •  
 • ترکیب پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 80 :: دنیای ...

  khabarha.blog.ir/post/ترکیب-پرسپولیس-مقابل-استقلال-در-دربی-80
 •  
 • ۱۷ ساعت پیش - آخرین گمانه زنی ها از ترکیب پرسپولیس و استقلال برای دربی cup.ir/... ترکیب ... مشخص شدن نتیجه دربی 80 و آمار قلعه‌نویی و برانکو در دربی‌ها .
 •  
 • پرسپولیس برنده دربی 80 است/ پرونده خصوص سازی استقلال ...

  www.fardanews.com/.../پرسپولیس-برنده-دربی-80-است-پرونده-خصو...
 •  
 • هر چند استقلال و پرسپولیس در لیگ چهاردهم نتیجه ای کسب نکردند و با ناکامی مواجه شدند اما در دربی توجهی به این مسائل نمی شود چراکه شرایطی این دو تیم با تمام تیم ها ...
 •  
 •  
 • ۱۸ ساعت پیش - خلیج فارس: دربی 80، اگرچه یکی از کم اهمیت ترین بازی های تاریخ 2 تیم در ... استقلال ششم و پرسپولیس نهم بدترین دربی تاریخ را از حیث کیفیت ... امروزی خارج می‌شود این وضعیت قلعه‌نویی است و آینده او بی‌شک به نتیجه دربی ...
 •  
 • پیش بینی مهدی مهدوی‌کیا از نتیجه دربی 80 - نامه نیوز

  namehnews.ir/fa/news/.../پیش-بینی-مهدی-مهدوی‌کیا-از-نتیجه-دربی-80
 •  
 • به گزارش نامه نیوز، مهدی مهدوی‌کیا بازیکنی است که هیچ‌گاه در دربی پایتخت شکست را تجربه نکرد. او در آخرین بازی‌اش با پیراهن پرسپولیس مقابل استقلال هم پیروز ...
 •  
 • نتایج دربی تهران از آغاز تا به امروز - عصر ایران

  www.asriran.com/fa/news/199225/نتایج-دربی-تهران-از-آغاز-تا-به-امروز
 •  
 • تیم های پرسپولیس و استقلال تاکنون 73 بار به مصاف هم رفته اند که از این تعداد بازی، سهم استقلال ... آنچه در پی می آید، نتیجه تمام بازی های این دو تیم از آغاز تا به امروز است: .... گل های تیم پرسپولیس : مهدی هاشمی نسب،دقیقه 7 ، پایان رافت،دقیقه 80
 •  
 •  
 • بازی بعدی پرسپولیس. : [ جمعه, 25 اردیبهشت 1394 ]. پرسپولیس. -. استقلال. جمعه, 25 ... مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: با نتیجه ای که در بازی با ... محمد رویانیان درباره دربی 80 پایتخت اظهار داشت: دیگر همه می دانند دربی چطور بازی است.
 •  
 • دوکارته های پرسپولیس استقلال دربی 80 | جستجو | ...

  makhzanblog.ir/list/دوکارته+های+پرسپولیس+استقلال+دربی+80.html
 •  
 • اس ام اس طنز و خنده دار مخصوص دربي 80 شهرآورد تهران استقلال و پرسپوليس اس ام اس ... با این نتیجه استقلال به رکورد چهار برد پیاپی در دربي دست یا * دربي ها *.
 •  
 • دانلود خلاصه بازی پرسپولیس – استقلال.دربی 80 سال 94

  tehranava.ir/دانلود-خلاصه-بازی-پرسپولیس-استقلال-در/
 •  
 • هفته 30 جام خلیج فارس : پرسپولیساستقلال ... دربی 80 سال 94 دانلود گل های پرسپولیس به استقلال در دربی 80 سال 94 نتیجه دربی 80 سال 94 نتیجه زنده دربی 80.
 •  
 • داور بازی دربی 80 استقلال و پرسپولیس انتخاب شد

  www.axahang.rozblog.com/.../داور-بازی-دربی-80-استقلال-و-پرسپولی...
 •  
 • نتیجه تصویری برای داور بازی دربی 80 استقلال و پرسپولیس انتخاب شد ..... براساس رای صادره از سوی فدراسیون فوتبال تیم استقلال با نتیجه 3 بر صفر برنده ...
 •  
 •  
 • ۲ روز پیش - ... داور بازی دربی 80 استقلال و پرسپولیس انتخاب شدگزارش تصاویر. نتیجه تصویری برای داور بازی دربی 80 استقلال و پرسپولیس انتخاب شد.
 •  
 • نتیجه نهایی دربی 80 استقلال پرسپولیس - دانلود فیلم

  dlrooz.ir/tag/نتیجه-نهایی-دربی-80-استقلال-پرسپولیس/
 •  
 • دانلود بازی دربی پرسپولیس استقلال 25 اردیبهشت + گل های بازی. دسته بندی : فیلم; تاریخ : اردیبهشت 10, 1394. دانلود بازی استقلال پرسپولیس دربی 80.
 •  
 • نتایج 76 دربی پرسپولیس-استقلال - خیبرآنلاین

  kheybaronline.ir/fa/news/5131/نتایج-76-دربی-پرسپولیساستقلال
 •  
 • ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - البته 4 گل پرسپولیس و 2 گل استقلال از روی ضربات پنالتی پایان مسابقه به ثمر رسیده است و 3 پیروزی 3 بر صفر(با ... در زیر نتایج کامل 76 دربی گذشته پایتخت را مشاهده می‌کنید: .... گل‌ها: مهدی هاشمی نسب (8) و پایان رافت (80).
 •  
 • پرسپولیس ـ استقلال 💢 دربــــــــی 80 💢 - انجمن های هواداران ...

  www.arteshesorkh.com › ... › مسابقات پرسپولیس در فصل 94-93
 •  
 • ۵ روز پیش - 10پست - ‏6 نویسنده
  پرسپولیس ـ استقلال 💢 دربــــــــی 80 💢 مسابقات پرسپولیس در فصل 94-93. ... نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه دربی 80 را چگونه پیش بینی میکنید؟ .... نتایج شش دربی گذشته (به ترتیب از آخرین بازی به گذشته) استقلال 1 ...
 •  
 •  
 • 1 پست - ‏1 نویسنده
  نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه دربی شماره 80 استقلال پرسپولیس؟ رأی دهندگان: 1. شما نمی توانید ... دربی 80 هفته پایانی جام خليج فارس : پرسپوليس - استقلال
 •  
 • جام نيوز - ورزشی

  www.jamnews.ir/service/sport
 •  
 • پرسپولیسی ها به دلیل اشتباهاتی كه داور دربی در بازی های پیشین استقلال داشته ... این مسابقه تکرار فینال بازیهای آسیایی اینچئون بود که در پایان با نتیجه 9 بر 7 ... آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دربی 80 با یک غایب برگزار شد.
 •  
 • دربی جنجالی امیدها؛ پرسپولیس 2 - 1 استقلال؛ لیدرها ...

  www.tarafdari.com/.../دربی-جنجالی-امیدها؛-پرسپولیس-2-1-استقلال؛-ل...
 •  
 • طرفداری- تیم فوتبال امید پرسپولیس امیدهای استقلال را شکست داد. ... رفتند که در پایان شاگردان دین‌محمدی که در ورزشگاه شهید فکوری میزبان پرسپولیس بودند نتیجه را 2 بر یک به حریف سنتی خود واگذار کردند. ..... محسن ترکی داور دربی 80 می شود؟
 •  
 • پرسپولیس برنده دربی 80 است/ پرونده خصوص سازی استقلال ...

  sahebkhabar.ir/.../پرسپولیس-برنده-دربی-80-است-پرونده-خصوص-ساز...
 •  
 • ۲ روز پیش - هر چند استقلال و پرسپولیس در لیگ چهاردهم نتیجه ای کسب نکردند و با ناکامی مواجه شدند اما در دربی توجهی به این مسائل نمی شود چراکه شرایطی این دو ...
 •  
 •  
 • هافبک دونده و بی‌حاشیه پرسپولیس سه‌شنبه عصر بعد از گرفتن نتیجه MRI خود متوجه ... آخرین گمانه زنی ها از ترکیب پرسپولیس و استقلال برای دربی ... روز تا زمان برگزاری دربی 80 پایتخت ترکیب احتمالی پرسپولیس و استقلال مشخص شده است.
 •  
 •  
 • پرسپولیس نیوز : جدول رده‌بندی لیگ برتر چهاردهم می‌گوید نتیجه دربی ۸۰ هیچ اهمیتی ندارد اما ... آخرین گمانه زنی ها از ترکیب پرسپولیس و استقلال برای دربی. پرسپولیس نیوز : در فاصله یک روز تا زمان برگزاری دربی 80 پایتخت ترکیب احتمالی ...
 •  
 • زمان بازی برگشت دربی استقلال و پرسپولیس اردیبهشت 94

  www.dailysun.ir/back-derby-independent-game-and-persepolis-ordibehe...
 •  
 • دربی 80 زمان بازی داربی 80 زمان بازی پرسپولیس و استقلال 25اردیبهشت 94 ساعت بازی داربی 80 شهرآورد 80 ... نتیجه بازی تراکتورسازی و نسف چهارشنبه ۹۳/۱۲/۶ ...
 •  
 • پرسپولیس ، برنده دربی 80 - جام جم

  sport.jamejamonline.ir/newspreview/1939495773419002328
 •  
 • ۳ روز پیش - سوال مسابقه پیامکی این هفته به پیش بینی نتیجه دربی 80 اختصاص .... برنامه 50 درصد پرسپولیس و 32 درصد استقلال را برنده دیدار دربی 80 می ...
 •  
 • نتايج کامل 76 دربي گذشته پايتخت - نود

  www.navad.net/newscontent.aspx?NewsID=57878
 •  
 • ۲ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - جدال پرسپوليس و استقلال در دهه 80 باز هم با تساوي آغاز شد. ... از نخستين دربي پايتخت که شانزدهم فروردين‌ سال 47 با تساوي بدون گل به پايان ...
 •  
 •  
 • وی درخصوص تقابل دو تیم پرسپولیس و استقلال در روز جمعه تصریح کرد: شرایط هر ... وی در پایان درخصوص پیش بینی اش از نتیجه دربی گفت: مشخص است که این مسابقه گل ... هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت دربی 80 را از دست داد.
 •  
 • دانلود گلهای استقلال به پرسپولیس دانلود کلیپ دربی 80 81 ...

  newsdownload.ir/2015/01/.../دانلود-گلهای-استقلال-به-پرسپولیس-دانل...
 •  
 • ۲۳ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - دانلود گلهای استقلال به پرسپولیس دربی 73, دانلود 3 گل استقلال به ... دانلود گل استقلال به پرسپولیس در دربی 69 نتیجه بازی پرسپولیس و ...
 •  
 • 90tv.ir :: دربی 80/نوری: عابدزاده به من گفت پدر پرسپولیس را ...

  90tv.ir/.../دربی-80نوری-عابدزاده-به-من-گفت-پدر-پرسپولیس-را-درآورد...
 •  
 • نوری یادآور شد: امیر از دوستان خوب من است و سالیان سال زحمت کشیده‌ و مقام‌های زیادی برای استقلال کسب کرده و از هواداران خواهش می‌کنم حتی اگر استقلال در دربی هم نتیجه ...
 •  
 • آمار خواندنی هفتاد و هشت نبرد استقلال و پرسپولیس ...

  www.mehrnews.com/.../آمار-خواندنی-هفتاد-و-هشت-نبرد-استقلال-و-پرس...
 •  
 • ۱ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: دوباره استقلال و پرسپولیس در آخرین ماه از ... به گزارش خبرنگار مهر، هفتاد و نهمین دربی پایتخت، هفتمین بازی سرخابی‌ها در ماه پایانی پاییز است. ... روز 19 اسفندماه سال 67، پرسپولیس با نتیجه 4 بر 2 استقلال را شکست داد. .... گل‌ها: مهدی هاشمی‌نسب (8) و پایان رافت (80) برای پرسپولیس.
 •  
 • منصوریان:دربی 80 زیباتر می شود،استقلال برای انتقام می ...

  www.esteghlaltehranfc.com/.../منصوریان-دربی-80-زیباتر-می-شود-است...
 •  
 • ۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وی در خصوص بازی با پرسپولیس در لیگ برتر اضافه کرد: چهار روز بعد از ... وی در پاسخ به این سوال که آیا نتیجه دربی عادلانه بود یا نه، گفت: نمی ...
 •  
 •  
 • ۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - گروه ورزشی مشرق - تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس تهران، یکشنبه 2 آذر هفتاد و نهمین دیدار سنتی خود را برگزار خواهند کرد. ... پیروز میدان بود که پرسپولیس با نتیجه 4 بر 2 استقلال را پشت سر گذاشت. ... نتایج کامل 78 دربی گذشته پایتخت به شرح زیر است: .... گل‌ها: مهدی هاشمی نسب (8) و پایان رافت (80).
 •  
 •  
 • ۶ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرسپولیس حضورش در نیمه نهایی جام حذفی را قطعی ... نیمه اول با همین نتیجه دو بر یك به سود استقلال تمام شد اما در نیمه دوم ذوبی‌ها یك گل ..... دربی 80 پر حنیف پر صادقی پر فروزان پر استقلال پر پر.
 •  
 • دربی دیگر یک بازی معمولی است/ رفاقت در این بازی معنایی ...

  cup.ir/sport/iranianfootball/487/...دربی...پرسپولیس.../51086
 •  
 • ۲ روز پیش - علی انصاریان در گفت و گو با خبرنگار کاپ در رابطه با دربی 80 اظهار داشت: دربی زمانی ... اینطور نبود که بازیکنان بی تفاوت باشند و نتیجه دربی برایشان مهم نباشد. ... برچسب ها: علی انصاریان، دربی 80، استقلال تهران، پرسپولیس.
 •  
 • کری خونی بازیکنان استقلال و پرسپولیس پیش از دربی ...

  news.jbums.ir/2015/05/کری-خونی-بازیکنان-استقلال-و-پرسپولیس-پ/
 •  
 • ۲ ساعت پیش - جدول رده‌بندی لیگ برتر چهاردهم می‌گوید نتیجه دربی 80 هیچ اهمیتی ندارد اما معمولاً میزان حساسیت بازی مستقیم تیم‌های پرطرفدار را جدول تعیین ...
 •  
 • دوکارته های پرسپولیس استقلال دربی 80 - تبلیغات متنی

  kulbe.ir/list/دوکارته+های+پرسپولیس+استقلال+دربی+80.html
 •  
 • اس ام اس طنز و خنده دار مخصوص دربي 80 شهرآورد تهران استقلال و پرسپوليس اس ام اس ... با این نتیجه استقلال به رکورد چهار برد پیاپی در دربي دست یا * دربي ها *.
 •  
 •  
 • ۲۳ ساعت پیش - در این میان 16 بازی دو تیم هم با نتیجه تساوی به پایان رسیده . حالا باید در داربی پنجم پرسپولیس موفق می شود به 6 تای استقلال برسد یا اینکه این ...
 •  
 • بازیکنان غایب دربی 80 استقلال پرسپولیس - صفحه اصلی

  mrpatogh-rzb.huahuayingshi.com/.../بازیکنان+غایب+دربی+80+استقلا...
 •  
 • در این دربي اولین برد پرسپوليس و البته یکی از بهترین نتایج این تیم در دربي رقم خورد. ... با این نتیجه استقلال به رکورد چهار برد پیاپی در دربي دست یاف
 •  
 •  
 • پاسخ مدیر رسانه‌ای استقلال به همتای پرسپولیسی/ پرسپولیسی‌ها می‌خواهند بر جریان داوری دربی ۸۰ تأثیر بگذارند ... کری خوانی هنرمندان سرخابی پیش از دربی 80.
 •  
 • پیش بازی پرسپولیس – استقلال؛ دربی فقط برای دربی ...

  gooyavarzesh.com › اخبار و اطلاع رسانی › داغ ترین خبر
 •  
 • ۱۶ ساعت پیش - ندارد و صرفا هواداران هستند که برنده و خوشحال نتیجه دربی خواهند بود. ... شرایط استقلال برای این بازی: استقلال بر خلاف پرسپولیس ، برای سقوط نمی جنگید .... بلیط پرسپولیس و استقلال تا حالا چقدر برای دربی 80 استادیوم رفتند؟
 •  
 • برچسب ها - دربی 80 - پایگاه 598

  www.598.ir/fa/tag/1/دربی%2080
 •  
 • در دربی از تقابل با جاسم کرار ترسی ندارم. را در دربی شکست بدهد ... در خصوص دربی روز جمعه پرسپولیس و استقلال هم خاطرنشان... اش از نتیجه دربی 80 هم خاطرنشان ...
 •  
 •  
 • صراط: پروین نتیجه‌ی هشتادمین دربی پایتخت را با تساوی بدون گل برای دو تیم پیش‌بینی کرد. علی پروین با بیان این که عموم بازی‌های پر‌سپولیس و استقلال با ...
 •  
 •  
 • جدول رده‌بندی لیگ برتر چهاردهم می‌گوید نتیجه دربی 80 هیچ اهمیتی ندارد اما معمولاً میزان ... ترتیب دادیم و پای صحبت بازیکنان استقلال و پرسپولیس نشستیم.
 •  
 • هفته سي‌ام ليگ برتر فوتبال/ جنگ‌ نفس‌گير براي تعيين ...

  home.abrarnews.com/.../15141-هفته-سي‌ام-ليگ-برتر-فوتبال-جنگ‌-ن...
 •  
 • ۱ روز پیش - ... خواهد شد اما بدون شك بيشتر نگاه‌ها به دربي 80 است. اين دربي تشريفاتي است اما براي مردم جذابيت دارد و نتيجه آن مهم است. پرسپوليس - استقلال هر ...
 •  
 •  
 • ۲ روز پیش - در کل امیدوارم مسابقه دربی 80 از لحاظ فوتبالی جذاب باشد و اگر دو تیم به نتیجه ... در گذشته پرسپولیس و استقلال جزء 3 تیم اول جدول بودند و نتیجه ...
 •  
 • دربی نفرین شده‌ها/ 80 بی خاصیت! | خبرگزاری برنا

  www.bornanews.ir/بخش...7/284521-دربی-نفرین-شده-ها-بی-خاصیت
 •  
 • آخرین برد استقلال در دربی 18 آذر سال 90 بود که آبی ها با درخشش مجتبی جباری با نتیجه 3 بر صفر پرسپولیس را در هم کوبیدند. در آن سوی میدان پرسپولیس هم خیلی ...
 •  
 •  
 • پرسپولیس و استقلال یک ساعت زودتر دربی را برگزار می‌کنند/ لیگ آزادگان در یک .... خبرنگاران، افزود: بازی استقلال و پرسپولیس همواره حساس است و نتیجه دربی ...
 •  
 •  
 • ۳ روز پیش - طبق آمار مسابقه پیامکی، در پایان برنامه 50 درصد پرسپولیس و 32 درصد استقلال را برنده دیدار دربی 80 می دانستند؛ 18 درصد نیز نتیجه تساوی را ...
 •  
 •  
 • نتیجه بازی پرسپولیس - استقلال ؟ .... آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دربی 80 مقابل استقلال امروز از ساعت 17 در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که ...
 •  
 • دربی پایتخت (80) ~~ پرسپولیس - استقلال ~~ - ...

  anjoman.parsfootball.com › فوتبال داخلی › فوتبال ایران
 •  
 • نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه بازی؟ رأی دهندگان: 4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید. ... موضوع: دربی پایتخت (80) ~~ پرسپولیس - استقلال ~~ ...
 •  
 • دربی 80؛ بی تفاوت های متفاوت به رنگ سرخ‌آبی

  www.nayabnews.com/.../دربی-80-بی-تفاوت-های-متفاوت-به-رنگ-سرخ‌آ...
 •  
 • ۱ روز پیش - دربی 80 در حالی بین دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار می‌شود که هیچ ... سهمیه آسیا را از دست داد و نتیجه بازی دربی برایش اهمیت چندانی ندارد.
 •  
 •  
 • آخرین گمانه زنی ها از ترکیب پرسپولیس و استقلال برای دربی ... در فاصله یک روز تا زمان برگزاری دربی 80 پایتخت ترکیب احتمالی پرسپولیس و استقلال مشخص ...
 •  
 • sporttv.ir:: افشارزاده: دربی 80 را می‌بریم

  sporttv.ir/contents/17192/افشارزاده:-دربی-80-را-می‌بریم
 •  
 • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدیر عامل باشگاه استقلال تاکید کرد: دربی 80 را از پرسپولیس می‌بریم. ... البته بیشتر از نتیجه، دنبال بازی جوانمردانه هستیم و در کنار آن برای ...
 •  
 • مصاحبه بازیکنان پرسپولیس و استقلال قبل دربی 80 ...

  bistnist.com/.../مصاحبه-بازیکنان-پرسپولیس-و-استقلال-قبل-دربی-8...
 •  
 • محمد زادمهر، در گفتگو با گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران، افزود: بازی استقلال و پرسپولیس همواره حساس است و نتیجه دربی سرخابی‌ها ثبت تاریخی می‌شود. با اینکه ...
 •  
 • دربی 80 - وب ها

  www.webha.ir › اخبار روز
 •  
 • ۲۱ ساعت پیش - وب ها: باز هم بازی بین تیم های محبوب پرسپولیس و استقلال که این 80 دربی ... برچسباخبار ورزشی اسامی بازیکنان دربی 80 داور دربی نتیجه دربی ...
 •  
 • افشارزاده: دربی 80 را از پرسپولیس می‌بریم - شهرخبر

  shahrkhabar.ir/fa/news/.../افشارزاده-دربی-80-را-از-پرسپولیس-می‌بریم
 •  
 • مدیر عامل باشگاه استقلال با بیان اینکه در 2 بازی آینده به دنبال کسب سهمیه آسیا هستیم، تاکید کرد: «دربی 80 را از پرسپولیس می‌بریم.» ... البته بیشتر از نتیجه، دنبال بازی جوانمردانه هستیم و در کنار آن برای کسب نتیجه هم تلاش می کنیم.».
 •  
 • پیش بازی پرسپولیس استقلال ، دربی 80 - هستی بلاگ

  www.hastiblog.ir/.../پیش+بازی+پرسپولیس+و+استقلال+،+دربی+80.ht...
 •  
 • تیم پرسپوليس با این نتیجه با دو امتیاز به عنوان تیم دوم صود کرد و تیم استقلال با یک ... پيش بازي پرسپوليس ـ استقلال دربي 80؛ سوت پایان سال نحس دربي 80،
 •  
 • استقلال 5 - 0 پرسپولیس دربی های 1390 با آهنگ زیبای رضا ...

  www.aparat.com/v/.../استقلال_5_-_پرسپولیس_دربی_های_1390_با
 •  
 • ۲۴ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - درخشش استقلال در سال ۱۳۹۰ که دو دربی حساس رو با ۵ گل زده و بدون گل خورده پشت سر گذاشت و با احتساب دربی های قبلی پرویز مظلومی پرسپولیس ...
 •  
 •  
 • ۱۹ ساعت پیش - تا کنون در دربی ها، هر تیمی بازی ای را با نتیجه 2-1 برده است، در دیدار بعدی پیروز نشده است. ... نتیجه بازی رفت: پرسپولیس 2-1 استقلال .... چهارم پرسپولیس و استقلال برنده نداشته باشد مهدوی‌کیا: دربی 80 بی‌ تفاوت‌ ترین دربی ...
 •  
 • احتمال تغییر زمان دربی 80 استقلال و پرسپولیس | پارک سرا

  parksara.ir/احتمال-تغییر-زمان-دربی-80-استقلال-و-پرسپ/
 •  
 • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - احتمال تغییر زمان دربی 80 استقلال و پرسپولیس دربی هشتاد تیمهای استقلال و ... نتیجه نهایی دیدار برگشت بازی بایرمونیخ بارسلونا در نیمه نهایی لیگ ... دربی هشتاد تیمهای استقلال و پرسپولیس قرار است روز ۲۵ اردیبهشت در ...
 •  
 • (تصاویر) ۳۲ سکانس به یاد ماندنی از "دربی" - فرارو

  fararu.com/fa/news/176531/تصاویر-۳۲-سکانس-به-یاد-ماندنی-از-دربی
 •  
 • ۲۵ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تک گل پرسپولیس نیز توسط ناظم گنجاپور در دقیقه 72 به ثمر رسید. ... با این نتیجه استقلال به رکورد چهار برد پیاپی در دربی دست یافت. .... ابتدا صادق ورمزیار در دقیقه 80 اختلاف را کم کرد و 6 دقیقه بعد ادموند اختر دروازه عابدزاده ...
 •  
 • نتیجه و زمان بازی دربی 94

  restfun.ir/face/photo/1027/نتیجه-و-زمان-بازی-دربی-94/
 •  
 • ۳ روز پیش - Translate this page 1 day ago - برچسب‌ها: زمان دربی 94، زمان دربی 80، زمان دربی ... نتیجه بازی دربی 93 استقلال پرسپولیس چند چند شد - سفیدک ...
 •  
 • دربی دیگر جذابیتی ندارد/ وزارت ورزش استقلال و پرسپولیس ...

  pana.ir/.../News-347282-دربی_دیگر_جذابیتی_ندارد_وزارت_ورزش_است...
 •  
 • ۳ روز پیش - دربی 80 با شهرام شکوهی/ ... نتیجه دربی مهم نیست هر دو تیم پرسپولیس و استقلال به قدری ضعیف بازی می کنند که دیگر هیچ جذابیتی برای هواداران ...
 •  
 • داور بازی دربی 80 استقلال پرسپولیس انتخاب شد | جستجو ...

  acvo.biz/.../داور+بازی+دربی+80+استقلال+و+پرسپولیس+انتخاب+شد.ht...
 •  
 • پرسپولیس 4-1 استقلال . 15 بهمن 1350 در این دربي اولین برد پرسپولیس و البته یکی از بهترین نتایج این تیم در دربي رقم خورد. سرخپوشان با نتیجه 4 بر یک از ...
 •  
 • مصاحبه مهدی مهدوی کیا پیش از دربی 80 ام - نت شهر

  www.netshahr.com › ورزش › گزارش و مصاحبه
 •  
 • به گزارش نت شهر، کاپیتان سابق تیم ملی ایران و پرسپولیس پیش از دربی 80 ام، درباره ... پس از اینکه فوتبالم را کنار گذاشتم به این نتیجه رسیدم که این آکادمی را .... اول فصل زمانی که لیگ قرعه‌کشی شد و مشخص شد پرسپولیس و استقلال باید در ...
دانلود فیلم کانون Focus 2015

دانلود فیلم کانون Focus 2015

تاریخ: 24 / 02 / 1394 ساعت: 11:52
بازدید: 750
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: دانلود,فیلم سینمایی و سریال,
دانلود کلیپ تجاوز به دختر جوان در هتل تارا مهاباد !

دانلود کلیپ تجاوز به دختر جوان در هتل تارا مهاباد !

تاریخ: 24 / 02 / 1394 ساعت: 11:36
بازدید: 534
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,اخبار حوادث,دانلود,کلیپ,

ماجراي خودكشي دختر مهابادي در هتل تارا / واكنش ها ،تصاوير و ...

7ganj.ir › اخبار داغ › اخبار حوادث
 • ۱۴ ساعت پیش - ماجرای خودکشی دختر مهابادی در هتل تارا / واکنش ها ،تصاویر و فیلم ها ... مهابادی و موج عظیم خبری در فضاهای اجتماعی، فردی که قصد تجاوز به این دختر جوان را داشته از افراد .... دانلود فیلم تجمع مردم مقابل هتل تارا مهاباد بعد از حادثه ( دانلود ).
 • ۱۳ ساعت پیش - جزئیات کامل ماجرای مرگ دختر جوان در هتل تارا مهاباد + عکس جمعی از مردم و جوانان مهابادی عصر گذشته در واکنش به ... خبر تجاوز به دختر هتل تارا مهاباد.
 • دانلود کلیپ شورش و اغتشاش مهاباد خودکشی دختر هتل تارا

  www.marzfun.ir/دانلود-کلیپ-شورش-و-اغتشاش-مهاباد-خودکش.html
 • ۸ ساعت پیش - دانلود کلیپ شورش و اغتشاش مهاباد خودکشی دختر هتل تارا ... اردیبهشت‌ماه، یک دختر جوان اهل مهاباد به نام فریناز خسروانی که از کارمندان “هتل تارا” بوده ... شنیده‌ها حاکی از آن است که صاحب هتل به نام “نادر مولودی” زمینه تجاوز این فرد را در ...
 • خودکشی دختر مهابادی هتل تارا + عکس و فیلم - دانلود فیلم ...

  www.marzfun.ir/خودکشی-دختر-مهابادی-هتل-تارا-عکس-و-فیل.html
 • خودکشی دختر مهابادی هتل تارا + عکس و فیلم,دانلود کلیپ اعتراض مردم مهاباد به ... که قصد تجاوز به این دختر جوان را داشته از افراد وابسته به اداره اطلاعات بوده است.
 • ماجرای خودکشی فریناز هتل تارا مهاباد + فیلم و عکس | دانلود ...

  dlrooz.ir/ماجرای-خودکشی-فریناز-هتل-تارا-مهاباد-ف/
 • ابهامات در مرگ یک دختر جوان مهابادی و کارمند هتل تارا واقع در این شهر، ابعادی ... ﻭ فریناز ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﺟﺎﻥ ﻭ ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻃﺮﻑ،ﺍﺯ ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺍﺗﺎﻕ ﮐه ﺑﻪ ﺑﺎﻟﮑﻦ ﺭﻓﺘﻪ ﻭﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻃﺒﻘﻪ ﺑﻪ ﻃﺒﻘﻪ ﺳﻮﻡ ﺧﻮﺩﺭﺍ ﭘﺮﺕ.
 • تصاویر اتش زدن هتل تارا مهاباد توسط مردم+همراه با فیلم - موج نو

  www.mojehno.ir/.../1492-تصاویر-اتش-زدن-هتل-تارا-مهاباد-توسط-مردم-ه...
 • به گزارش موج نو: ابهامات در مرگ یک دختر جوان مهابادی و کارمند هتل تارا واقع در این شهر، ... فریناز خسروانی از کارمندان “هتل تارا” جهت حفظ “ناموس” و جهت جلوگیری از تجاوز کارمند امنیتی. دانلود فیلم تجمع مردم مقابل هتل تارا مهاباد بعد از حادثه ( دانلود ).
 • خودکشی فریناز خسروانی از کارمندان “هتل تارا” بخاطر دفاع از ...

  forum.hammihan.com › ... › مطالب جالب و خواندنی › خواندنی ها و رویدادها
 • ۲ روز پیش - 12پست - ‏5 نویسنده
  یک دختر جوان شهر مهاباد با نام فریناز خسروانی کە در هتلی بە نام «هتل تارا» در این شهر ... از تجاوز کارمند وابسته به «اداره‌ی گردشگری» از طبقە چهارم خود را به پایین پرت کرده است. ... دانلود فیلم به آتش کشیدن هتل تارا مهاباد ( دانلود )
 • فیلم لحظه خودکشی فریناز خسروانی در هتل تارا مهاباد - دانلود ...

  nils.ir/2015/05/09/ماجرای-خودکشی-فریناز-خسروانی/
 • ۳ ساعت پیش - دانلود کلیپ و فیلم لحظه خودکشی فریناز خسروانی در هتل تارا مهاباد ... فيلم ها خودکشی فریناز خسروانی از کارمندان “هتل تارا” بخاطر دفاع از تجاوز عکس ... خسروانی دختر جواني كه براي دفاع از خودش در به آتش کشیدن هتل تارا در مهاباد در ...
 • ماجرای مرگ یا خودکشی دختر جوان در هتل تارا مهاباد :: بیتوته ...

  beytote.blog.ir/.../ماجرای%20مرگ%20یا%20خودکشی%20دختر%20جوان%...
 • ۱۴ ساعت پیش - یک دختر جوان از هتلی (هتل تارا ) در مهاباد اردیبهشت 94 به پایین افتاد و فوت شد ... ماجرای خودکشی فریناز هتل تارا مهاباد + فیلم و عکس | دانلود . ... ۱ روز پیش - بی‌بی‌سی فارسی نمی‌تواند ماجرای تلاش برای تجاوز در این هتل را تایید کند.
 • آتش زدن هتلی در مهاباد به دلیل مرگ یک دختر جوان + عکس

  www.kamelina.ir/.../آتش-زدن-هتلی-در-مهاباد-به-دلیل-مرگ-یک-دخ.html

۲۲ ساعت پیش - یک دختر جوان از هتلی (هتل تارا ) در مهاباد اردیبهشت 94 به پایین افتاد و فوت شد . مردم شهر مهاباد آذربایجان در اعتراض به این حادثه دست به تجمع زدند و ...

جزئیات خودکشی و درگیری در مهاباد و هتل تارا :: لیگ جهانی ...

volleyball-world-league-2015.blog.ir/.../جزییات-خودکشی-و-درگیری-در-...
 • ۱۶ ساعت پیش - هفته گذشته دختر جوانی در حادثه ای مشکوک خود را از طبقه چهارم هتلی در ... به بیان جزئیات واقعه کرده و اقدام به خودکشی دختر جوان را برای فرار از مورد تجاوز قرار ... دانلود فیلم درگیری مردم مقابل هتل تارا مهاباد, درگیری های خونین در مهاباد ...
 • ماجرای خودکشی دختر مهابادی در هتل تارا :: بیتوته پورتال جامع ...

  beytote.blog.ir/.../ماجرای%20خودکشی%20دختر%20مهابادی%20در%20هتل...
 • ۱۴ ساعت پیش - یک دختر جوان از هتلی (هتل تارا ) در مهاباد اردیبهشت 94 به پایین افتاد و فوت شد ... ماجرای خودکشی فریناز هتل تارا مهاباد + فیلم و عکس | دانلود . ... ۱ روز پیش - بی‌بی‌سی فارسی نمی‌تواند ماجرای تلاش برای تجاوز در این هتل را تایید کند.
 • ۲۱ ساعت پیش - بدلیل خودکشی دادن دختر جوان کُرد (فرناز خسروانی) هتل تارا در مهاباد به دست مردم در آتش سوخت. ... با صاحب هتل، از ترس تجاوز خود را از طبقه چهارم هتل تارا پرت کرده و مردم مهاباد در .... لینک دانلود کتاب، آنارشیسم سیاست شاعرانه/ هربرت رید ..... ویدئو کلیپ به یاد و خاطره ی فرخنده دختر کابل که زنده زنده در آتش مردان مذهبی ...
 • فریناز خسروانی + هتل تارا مهاباد + عکس و کلیپ و فیلم

  restfun.ir/face/photo/1017/فریناز-خسروانی-هتل-تارا-مهاباد-عکس-و-ک/
 • ۱۷ ساعت پیش - ماجرای خودکشی فریناز هتل تارا مهاباد + فیلم و عکس | دانلود ... در هتل تارا مهاباد, ... فیلم تجمع اعتراضی مردم به اقدام به تجاوز در هتل تارا مهاباد و ... بخش ارشق · متهم پرونده قتل فریناز خسروانی دختر مهابادی در بازداشت است / عکس ... هتل تارا مهاباد ... در این فیلم جوانان مهاباد با گروهی از مزدوران سرکوبگر رژیم درگیر میشوند.
 • خودکشی دختر مهابادی - صفحه اصلی

  ppi-blgf.leon-z.com/list/خودکشی+دختر+مهابادی.html
 • روزی پسر تصادف میکند که به کما میرود دختر که میفهمد خودش را به بیمارستان ... به شدت دارم خودمو برای پیدا کردن یه کار تیکه پاره میکنم! .... در کلیپ ویدیویی که در ادامه قابل دانلود است مشاهده می کنید که این دانش آموز ... دختر جوان با صدای بلند گفت: .... دانلود رایگان فیلم هتل تارا مهاباد | تظاهرات مردم مهاباد در برابر رژیم اسلامی و هتل ...
 • ۱ روز پیش - علیرضا رادفر گفت: هیچ تعرضی به این دختر مهابادی صورت نگرفته و این امر ... یک دختر جوان اهل مهاباد به نام فریناز خسروانی که از کارمندان هتل "تارا" بوده ... از تجاوز کارمند وابسته به "اداره‌ی اطلاعات" از طبقە چهارم این هتل خود را به ... با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید.
 • پشت پرده مرگ زن جوان مهابادی در هتل و حوادث پس از آن – تاپک

  topak.ir/news/.../-پشت-پرده-مرگ-زن-جوان-مهابادی-در-هتل-و-حوادث-پس-از-آ...
 • ۲ ساعت پیش - رادفر همچنین به تجمع برخی از جوانان مهابادی در روز گذشته(پنج شنبه) در جلوی هتل تارا ... عده ای از جوانان مهابادی تحریک شده و دیروز جلوی هتل تارا تجمع و اقدام به آتش زدن هتل کردند. .... کلیپ تجاوز به دو پسر ایرانی در فرودگاه جده (دانلود) ...
 • دانلود فیلم

  nooshdownload.ir/
 • دانلود آهنگ جدید آرمین ۲AFM و فریدون آسرایی به نام نیستی ... یک دختر جوان از هتلی (هتل تارا ) در مهاباد اردیبهشت ۹۴ به پایین افتاد و فوت شد . ... آتش زدن هتلی در مهاباد به دلیل مرگ یک دختر جوان + عکس تجاوز به دختر در هتل تجاوز پلیس به دختر ...
 • تجمع معترضان در مهاباد به خشونت کشیده شد - ایرانیان ...

  iranianuk.com/.../تجمع-معترضان-در-مهاباد-به-خشونت-کشیده-شد
 • ۱ روز پیش - دختر جوانی به نام پریناز خسروانی، مهماندار هتل تارا، برای جلوگیری از تجاوز یک مامور امنیتی ایران به خود، از پنجره یکی از طبقات این هتل به بیرون پریده و درگذشته است. ... گزارش ها و تصاویر منتشر شده حاکی است که شهر کردنشین مهاباد در استان آذربایجان غربی روز پنجشنبه شاهد ناآرامی .... ویدیو کلیپ · دانلود فیلم.
 • مهابادی ها هتل تارا را به آتش کشیدند / ۲۵ زخمی در جریان ...

  obux.ir/مهابادی-ها-هتل-تارا-را-به-آتش-کشیدند-۲۵/

۱۵ ساعت پیش - اعتراض شهروندان مهابادی به مرگ مشکوک یک دختر جوان در هتل تارا این شهر با ... با استفاده از روش های ضد اغتشاش سعی در متفرق کردن جوانان داشتند.

آیا دختر مهابادی مورد تجاوزجنسی قرار گرفت؟ - جوان ایرانی

www.irjavan.com › اخبار › اخبار حوادث
 • ۱۱ ساعت پیش - آیا دختر مهابادی مورد تجاوز قرار گرفت؟ اعتراض شهروندان مهابادی به مرگ مشکوک یک دختر جوان در هتل تارا این شهر با تجمع ها و ... دانلود فیلم و کلیپ.
 • دستگیری متهم قتل دختر مهماندار در مهاباد +عکس - فان دونی

  fun.dooni.ir/19346/دستگیری-متهم-قتل-دختر-مهماندار-در-مهاب.html
 • ۱۸ ساعت پیش - دانلود کلیپ آهنگ جدید فوق العاده از مهرزاد حیدری ... فرماندار شهرستان مهاباد اعلام کرد: متهم حادثه مرگ دختر جوان مهابادی با قرار وثیقه ... ای که در هتل تارا شهرستان مهاباد اتفاق افتاد، دختر جوانی که در این هتل مشغول به کار بود جان خود را از دست داده است. ... خانواده قربانی تجاوز جنسی در عربستان: فیلم ها را منتشر میکنم!
 • چگونه فریناز خسروانی دختر جوان مهابادی کشته شد + گفتگو ...

  fa.rfi.fr/چگونه-دختر-جوان-مهابادی-کشته-شد-20150508/ایران/
 • ۱۳ ساعت پیش - از قرار وی در تبانی با صاحب هتل تارا قصد تجاوز به فریناز خسروانی را ... دولتی و صاحب هتل که قصد تجاوز جمعی به دختر جوان را داشتند قربانی را در ...
 • خبرها - Manoto1

  https://www.manoto1.com/news
 • به گزارش خبرگزاری ایلنا، امروز و در حالی‌ که فقط چند روز از روز معلم در ایران ... یک دختر جوان به علت «ترس از تجاوز توسط ماموران دولتی» در هتل «تارا» در مهاباد، یکی ...
 • ۲۳ ساعت پیش - برخی از این تجمع کنندگان پس از تجمع در برابر این هتل، خساراتی به ساختمان و ... دانلود فیلم ... متهم پرونده قتل فریناز خسروانی دختر مهابادی در بازداشت است / عکس ... برای مردم خودم و مملکتم را ندارم · قطع کردن سر عروس و داماد در شب عروسی! ... تصاویر / جستجو برای یافتن جسد جوان غرق شده در کانال آب در پاس آباد ...
 • ۹ ساعت پیش - شماری از شهروندان مهابادی عصر (پنجشنبه) در پی مرگ مشکوک یک دختر جوان ... روز دوشنبه چهاردهم اردیبهشت‌ماه، یک دختر جوان اهل مهاباد به نام فریناز خسروانی که از کارمندان “هتل تارا” بوده ... از تجاوز کارمند از طبقە چهارم این هتل خود را به پایین پرت کرده است. ... دانلود فیلم تجمع مردم مقابل هتل تارا مهاباد بعد از حادثه ( دانلود ).
 • جهاد نکاح زن جوان با تروریست ها مقابل چشم شوهرش + عکس - ...

  namnak.com/4301-جهاد-نکاح-زن-جوان-با-تروریست-ها-مقابل-چشم-شوهرش...
 • ۶ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - موضوع جنجالی و زشت جهاد نکاح در سوریه برای قرار دادن زنان و دختران در ... [ 25 شهریور 1392 ]; تجاوز جنسی به زن جوان در غیاب شوهرش [ 24 شهریور ... جمعی از مردم و جوانان مهابادی عصر گذشته در واکنش به حادثه ای که در هتل تارا مهاباد به وقوع ...
 • عکس درگیری و اغتشاش در مهاباد - فتوکده

  photokade.com/عکس-درگیری-و-اغتشاش-در-مهاباد/
 • ۸ ساعت پیش - دانلود تیتراژ بهار نارج بنام فصل بهار ... شنیده‌ها حاکی از آن است که صاحب هتل به نام “نادر مولودی” زمینه تجاوز این فرد را در راستای کسب امتیاز برای هتل ... یکی از بستگان نزدیک به مدیر هتل تارا به خبرنگار کُردپا اعلام کرد: خبرهای انتشار یافته در مورد این ... ادامه اعتراض شهروندان مهابادی به مرگ مشکوک یک دختر جوان.
 • فرماندار مهاباد از بررسی پرونده حادثه‌ مرگ مشکوک یک دختر جوان در «هتل تارا» خبر داد و گفت که ... نرم افزار موبایلی تشخیص اسکناس های تقلبی+دانلود ... مرز و بوم خدمت نظام وظیفه خود را ادا می‌ کند و طی سپری کردن این دوره با اصول و مبادی و منافع عالی .
 • ماجرای تعرض به دختر مهابادی در هتل تارا - سایت تفریحی و ...

  dallton.ir/105044/ماجرای-تعرض-به-دختر-مهابادی-در-هتل-تارا.html

۹ ساعت پیش - تصاویر آشوب در مهاباد و ماجرای تجاوز به دختر کرد در هتل خلاصه این ماجرا این بوده : فریناز خسروانی مهماندار هتل تارا در مهاباد به خاطر ترس از تجاوز، خود را از طبقه چهارم هتل به ... پردازی و نشر اکاذیب به دنبال تحریک جوانان مهابادی هستند که امیدواریم با هوشیاری ... روبیکس فیلم | دانلود فیلم و سریال جدید با لینک مستقیم.

جزییات تکان دهنده از فاجعه تجاوز پلیس عربستان به دو نوجوان ...

monitor.shafaqna.com/FA/IR/37911
 • مهاباد: تجمع و آتش زدن هتل در اعتراض به مرگ مشکوک دختر جوان / 25 نفر زخمی شدند (عکس) ... دانلود مسابقه بوکس فلوید می ودر و مانی پاکیائو .... در پی انتشار خبر تجاوز ماموران عربستانی فرودگاه جده به دو زائر نوجوان حرم امن الهی، خبرگزاری مهر در اقدامی عجیب و معنادار به اقدان به تکذیب این فاجعه ..... هویت متهم حادثه هتل تارا مهاباد اعلام شد ...
 • بالاترین:‌ لینک‌های داغ

  https://www.balatarin.com/links/popular/recent/politics
 • به نظر من قبول کردن پیشنهاد صلح از طرف عربستان در این موقع کلک است ... متاسفانه پرش او به پایین منجر به مرگ فوری این دختر جوان گردید. ... video thumbnail ... چهاردهم اردیبهشت‌ماه دختری در شهر مهاباد با نام «فریناز خسروانی» که در هتل «تارا»ی این ...
 • Freedom Messenger - Ghasedane Azadi - به فیس بوک ...

  https://fa-ir.facebook.com/Freedom.Messenger
 • مردم خشمگین شهر مهاباد در اعتراض به مرگ فریناز خسروانی هتل تارا را به آتش کشیدند .... Farahnaz Kiani حالا اگر اون مرتيكه افتاده بود و مرده بود كه اون دختر رو دار ميزديد ..... خبرگزاری قاصدان آزادی: جوانان در اعتراض به خبر منتشر شده از قصد تجاوز به ...
 • ریحانه جباری کیست؟ (ماجرای تجاوز به ریحانه) - روز نو

  roozno.com/fa/news/.../ریحانه-جباری-کیست-ماجرای-تجاوز-به-ریحانه
 • جزییات حادثه فوت کارمند هتل تارا در مهاباد/5 نفر در این حادثه بازداشت شدند+تصاویر · بازگشت خواننده ... اعتراض مردم خشمگین مهاباد به مرگ مشکوک دختر جوان در هتل/عکس ... ریحانه جباری دختر ۲۶ ساله‌ای است که به اتهام قتل عمد در آستانه اعدام قرار دارد.
 • ... ای، معرفی فیلم های ایرانی، معرفی و گذاشتن لینک دانلود اهنگ های رپ،پاپ و شاد و غمگین و . ... حمله به دختر مهابادی پریناز خسروانی ... ﺍﻃﻼﻋﺎﺗﯽ ﺟﻬﺖ ﺗﺠﺎﻭﺯ، ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻃﺒﻘﻪﯼ ۴ﺍُﻡ هﺘﻞﺗﺎﺭﺍﻣﻬﺎﺑﺎﺩ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻪ ﻭ ... ﺍﯾﻦ ﻣﻨﺒﻊ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩﯼ ﺻﺎﺣﺐ ﻫﺘﻞ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺭ ﺧﺪﻣﺖﻧﻬﺎﺩﻥ ﺍﯾﻦ ﺩﺧﺘﺮ ﺟﻮﺍﻥ ﮐورد .... او با همکاری برادران بوشهری کلیپهای فوق العاده که در سطح کلیپهای غربی ...
 • ۱ روز پیش - فریناز دختری که از ترس تجاوز خودش را از طبقه چهار هتل تارا به پایین ... به دو دختر عربی توسط دو جوان غیور ایرانی در عربستان زود دانلود کنید تا ...
 • آخرین جزئیات از مرگ دختر جوان مهابادی | جستجو | -دانلود آهنگ ...

  kulbe.ir/list/آخرین+جزئیات+از+مرگ+دختر+جوان+مهابادی.html
 • یک ماشین کوچک برای خرید کردن ... راننده تاکسی که متوجه شده بود به دختر جوان گفت: روحانی شبها درقبرستانی مشغول ..... دانلود فیلم تجمع مردم مهاباد مقابل هتل تارا
 • ۴ ساعت پیش - ... یک دختر جوان اهل مهاباد به نام فریناز خسروانی که از کارمندان “هتل تارا” بوده است، طبق ... و جهت جلوگیری از تجاوز از طبقە چهارم این هتل خود را به پایین پرت کرده است. ... دانلود فیلم تجمع مردم مقابل هتل تارا مهاباد بعد از حادثه ( دانلود ).
 • تجاوز جنسی به دختران جوان در تهران - سرگرمی

  fun.adano.ir/p5665_تجاوز+جنسی+به+دختران+جوان+در+تهران
 • ۶ روز پیش - سرگرمی در این باره نوشت: تجاوز جنسی به دختران جوان در تهران. ... دانلود پترن تزیینی - Ornamental Patterns9 بازدید - 14 ساعت پیش; زنان دیپلمات ..... جزئیات کامل ماجرای مرگ دختر جوان در هتل تارا مهاباد عکس5 بازدید - 6 ساعت پیش ...

۱۳ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تجاوز به دختر جوان توسط پسر مست در خیابان های تهران-فرانشر|خبر پو,مرجع ... جزییات حادثه فوت کارمند هتل تارا در مهاباد/5 نفر در این حادثه بازداشت ...

زمان فینال لیگ قهرمانان اروپا 2015

زمان فینال لیگ قهرمانان اروپا 2015

تاریخ: 24 / 02 / 1394 ساعت: 11:24
بازدید: 13070
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,اخبار ورزشی,

زمان پخش فینال لیگ قهرمانان اروپا 2015

زمان پخش فینال لیگ قهرمانان اروپا 2015

فینال لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم بارسلونا و یوونتوس در روز شانزدهم خرداد ماه در ورزشگاه شهر برلین برگزار می شود.

عناوین و تیتر روزنامه های ورزشی 23 اردیبهشت 94

تاریخ: 23 / 02 / 1394 ساعت: 1:28
بازدید: 602
تعداد کامنت ها: نظر
موضوع: اخبار,اخبار ورزشی,تیتر روزنامه ها,

روزنامه های  آرمان امروز ، آفتاب یزد ، ابرار ، ابرار اقتصادی ، ابتکار ، اعتماد ، افکار  ، اقتصاد پویا ، اطلاعات ، ایران ، بانی فیلم ، تجارت ، تعادل ، تفاهم ، جام جم ، جهان اقتصاد ، جهان صنعت ، جوان ، جمهوری اسلامی ، حمایت ، خراسان ، دنیای اقتصاد رسالت روزان رویش ملت سیاست روز شرق شهروند صبح اقتصاد فرهیختگان فناوران اطلاعات قانون قدس کار و کارگر کسب و کار کیهان گسترش صمت مردم سالاری وطن امروز هدف و اقتصاد همشهری ابرار ورزشى ایران ورزشی استقلال جوان خبر ورزشى شوت گل هدف نود

تیتر روزنامه های ورزشی 23 اردیبهشت 94

عناوین و تیتر روزنامه های ورزشی 23 اردیبهشت 94

صفحه اول روزنامه های ورزشی 23  اردیبهشت 94

عناوین اخبار روزنامه آفتاب یزد در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ :

 

عناوین اخبار روزنامه ابرار در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه ابتکار در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه اعتماد در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه اقتصاد پویا در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه اطلاعات در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه ایران در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : ۳ ماه کسر‌خدمت به ازای هر فرزند ؛ جمع‌آوری امضای طرح سه فوریتی با اطلاعات نادرست ؛ موافقان و مخالفان سیم کارت ویژه کودکان ؛ امان از شهرِ بی‌شاعر ؛ کشته شدن 90 نفر در اولین روز آتش بس عربستان در یمن ؛ تعیین ترکیب هیأت‌های رسیدگی به مسائل علمی دانشگاهیان ؛ قیمت طلا به ۱۱۸۲ دلار در هر اونس رسید ؛ نصب نخستین سکوی نفتی ایران در پارس جنوبی ؛ جهانگیری: اجازه نخواهیم داد تولید ایران بار دیگر زمینگیر شود ؛ غیرقابل دفاع ؛ نگاهی دوباره به حادثه مهاباد ؛ «ایران هفت» ضمیمه رایگان امروز ؛ طلاق عروس و داماد سالخورده در کمتر از 2 روز ؛ فرش قرمز «کن» پهن شد ؛ بورس دوباره رونق می‌گیرد ؛ اولین روزآتش‌بس یمن در میان آتشباری سعودی‌ها ؛عناوین اخبار روزنامه بانی فیلم در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه تجارت در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه تعادل در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه جهان صنعت در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه جوان در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه جمهوری اسلامی در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه خراسان در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه دنیای اقتصاد در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه شهروند در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : درخواست تجدیدنظر برخی بانک‌ها برای نرخ سود ؛‌از قضاوت در بین غول‌ها نمی‌ترسم ؛تولید داروهای جدید در هلال احمر آغاز شد ؛رجز خوانی سعودی‌ها برای کشتی امدادی ایران؛چوب حراج بر زندگی کودکانی که جای بدی به دنیا آمده اند؛خواب ابدی فرزند اصیل تهران؛راهی به سوی توسعه متوازن و پایاتر جمعیت هلال احمر؛آگهی؛ویژه نامه؛آگهی؛عناوین اخبار روزنامه قانون در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : مر گ از درخنده وارد شدِ؛تقلب برای قطع مذاکرات؛شاهنامه سنجه و پایه در شناخت ایرانو ایرانی است؛نوشتن نُت های توافق هسته‌ای در پایتخت موسیقی اروپا؛بانک مرکزی رسته «سکه و صراف» را نمی‌پذیرد؛مروری بر تاریخچه همه دربی­‌های مهم دنیا؛همه چیز درباره خواب های مهرورز بزرگ؛جرم «سخنران‌آزاری» در قانون ؛اعدام شیخ نمر را بدون پاسخ نمی‌گذاریم؛انتقاد هاشمی از کمبود پزشک در کشور؛عناوین اخبار روزنامه قدس در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه کیهان در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه گسترش صمت در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه مردم سالاری در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : دبیرکل حزب مردم‌سالاری:متعجبم چرا دولت با طرح استانی شدن انتخابات مخالف است؛محمدرضا عارف:گنجایش مطبوعات برای فعالیت در حوزه انتخابات بسیار بالاست؛بلومبرگ:فروپاشی تحریم‌های ایران آغاز شده است؛معاون اول رئیس‌جمهور:برای رسیدن به دموکراسی احزاب رسمی‌ کشور باید مسئولیت بپذیرند؛با انتقاد شدید نمایندگان مجلس شورای اسلامی ‌از کریمی‌قدوسی:طرح سه فوریتی توقف مذاکرات هسته‌‌ای، جعلی از آب درآمد؛معاون پارلمانی وزیر دفاع:توافق زیر سایه تهدید ارزش حقوقی ندارد؛علی لاریجانی :باید بسته‌ای برای افزایش تقاضای کتاب تهیه شود ؛روسیه و چین مانور مشترک دریایی برگزار می‌کنندبازگشت همگرایی نظامی بلوک شرق؛شاخص بورس با حمایت بانک‌ها رشد کرداستمداد از بانک‌های دولتی برای نجات بازار سرمایه؛خرید طلا و سکه با سرقت عابر بانکزورگیری پسر معتاد از لاغر‌ها؛مدیرعامل شرکت کنترل ترافیک شهر تهران خبر داد:تجهیز 70 نقطه داخلی محدوده زوج و فرد به دوربین تا پایان خرداد؛بررسی دلایل و ضعف‌ها درباره یک گلایه مهم بیماران غیبت‌هایی که شبی700 هزار تومان عاید متخصصان پزشکی می‌کند؛مدیر امور اکتشاف شرکت ملی نفت ایران تاکید کرد:اکتشاف هیدرات‌های گازی، شیل‌های نفتی و گازی در دستور کار؛سیرهای کویر کرمان سر سفره روسهااز ورشکستگی تا مهاجرت معکوس؛نصرالله ترابی:از خودگذشتگی و خرد جمعی بیش از دوران گذشته در اردوگاه اصلاح‌طلبان به چشم می‌خورد؛علی کریمی:تصمیمی برای بازگشت به فوتبال ندارم؛تهران در سوگ شاعرشمحمد علی سپانلو درگذشت؛مدیرکل مهاجرت سازمان ثبت احوال اعلام کرد:خطر تجرد قطعی به ویژه برای بانوان ؛عناوین اخبار روزنامه وطن امروز در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : وضعیت فعلی یارانه قابل استمرار نیست ؛ محیط‌زیست ریزتر از ریزگردها ؛ می‌خواهند کسی به هسته‌ای فکر نکند ؛ در خاطراتم دروغ نمی‌گویم ؛ وحشت توفان از کشتی نجات ؛ تشدید برخورد با تخلفات شبانه ؛ ریل‌گذاری اشتباه در مذاکرات ؛ حمله به تأسیسات نفتی عربستان ؛ شورایعالی فناوری اطلاعات منحل می‌شود ؛ کارمندان علیه محیط زیست! ؛ اخبار ؛عناوین اخبار روزنامه هدف و اقتصاد در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه ابرار ورزشى در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : عناوین اخبار روزنامه ایران ورزشی در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ : از لیست آسیا تا مشکلات بدنی! ؛عنایتی: یک گل برای پرسپولیس کنار گذاشتم ؛پدیده سوار بر گاو طلایی ؛عنایتی: برای پرسپولیس یک گل کنار گذاشتم ؛از لیست آسیا تا مشکلات بدنی! ؛برانکو: دنبال مساوی باشیم، خدا از ما انتقام می‌گیرد! ؛قلعه‌نویی: نجف نژاد به مسائل فنی اشراف ندارد ؛تبریز ؛عناوین اخبار روزنامه خبر ورزشى در روز چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ :

 

نودشوتهدفپیروزی

 

نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو)

نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو)

تاریخ: 18 / 02 / 1394 ساعت: 20:7
بازدید: 796
تعداد کامنت ها: نظر

وه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) + تعرفه بسته, کد فعال کردن 3G همراه اول, تنظیمات 3G همراه اول, سرویس نوترینو همراه اول, قیمت بسته 3G همراه اول, نحوه فعالسازی 3G همراه اول, فعال کردن 3G همرا اول, 3g همراه اول, نحوه فعال سازی 3g همراه اول, تنظیمات 3g دائمی, تنظیمات اینترنت همراه اول, تنظیمات همراه اول, همراه اول, 3g, 3g همراه اول, تنظیمات 3g, تنظیمات 3g برای لب تاب, تنظیمات اینترنت برای لب تاب, تنظیمات اینترنت, تنظیمات همراه اول برای مودم 3g,

نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) تعرفه بسته ها

نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) تعرفه بسته ها

پیشنهاد ما : نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) تعرفه بسته ها

 

www.yazddownload.ir/post/2289/راهنمای-دقیق-فعالس...

·  Translate this page

نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) + تعرفه بسته, کد فعال کردن 3G همراه اول, .... بسته های هوشمند اینترنت همراه اول (بسته های GPRS) امکان تمدید خودکار بسته های فعال شده را در .... راهنماي تنظيم گوشي‌هاي با سيستم‌عامل iOS (آیفون، آیپد).

 

 

 

همراه اول - اینترنت همراه

mci.ir/no...

·  Translate this page

Mobile Telecommunication Company of Iran

نوترینو نام تجاری و ثبت شده ی سرویس اینترنت نسل سوم (3G) و چهارم (4G) همراه اول است که مزایای بیشماری نسبت به اینترنت نسل پیشین خود دارد. ... دسترسی آسان تر به برنامه های کاربردی (app ها) ... استفاده از اینترنت نوترینو بدون فعالسازی بسته های نوترینو هم امکانپذیر می باشد اما به ... تعرفه نوروز ۹۴ رومینگ · رومینگ چیست؟

·  راهنمای دقیق فعال‌سازی بسته های اینترنت همراه اول (gprs, 3g ...

www.blog.carti.ir › آموزشی

·  Translate this page

Mar 30, 2015 - بسته طلایی همراه اول، مشخصات و نحوه فعالسازی آن. ... برای فعال کردن هر کدام از این بسته‌ها، می‌توانید از کد دستوری *111# (سامانه جامع خدمات همراه اول) یا ارسال ... 3G همراه اول: راهنمای بهره‌مندی از نوترینو، سرویس اینترنت نسل سوم همراه اول ...

·  نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) تعرفه بسته ها

leodownload.rzb.ir/post/663

·  Translate this page

نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) + تعرفه بسته,کد فعال کردن 3G همراه اول,تنظیمات 3G همراه اول,سرویس نوترینو همراه اول,قیمت بسته 3G همراه اول,نحوه ...

·  نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول - دفــاتر پیشخوان دولتـــــ ...

pishkhangolpa.ir/.../نحوه-فعال-سازی-اینترنت-3G-همرا...

·  Translate this page

دفــاتر پیشخوان دولتـــــ گلپایگـان - نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) + تعرفه بسته - دفاتر پست بانک پیشخوان دولت خدمات ارتباطی.

·  نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) + تعرفه بسته

androidzoom.ir › آموزش

·  Translate this page

Aug 22, 2014 - نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) + تعرفه بسته ... (با سرعت ۱۲۸ Kbps ) و آلفا + (با سرعت ۱ Mbps ) (این بسته ها فعلا غیر فعال است).

·  همراه اول تعرفه و نحوه فعال سازی بسته های جدید اینترنت همراه ...

gadgetnews.ir/.../تعرفه-فعال-سازی-بسته-اینترنت-ه...

·  Translate this page

Rating: 100% - 1 vote

2 days ago - همراه اول تعرفه و نحوه فعال سازی بسته های جدید اینترنت همراه خود را اعلام کرد ... بسته های جدید نوترینو در دو نوع اینترنت پایه و حرفه ای در قالب بسته های آلفا و آلفا+ به ... این بسته ها برای تمام مشترکین اعتباری و دائمی قابل استفاده می باشد. ... برچسب زده شده با:3gmci mci mci 3gmci.ir اینترنت 3g همراه اول اینترنت ...

·  قیمت و کد تنظیمات فعال سازی اینترنت 3g (تری جی) نوترینو ...

www.wikna.ir/fa/news/3237/

·  Translate this page

قیمت و کد فعال سازی اینترنت ۳g (تری جی) نوترینو همراه اول ... به منظور فعال سازی بسته ها، آگاهی از میزان مصرف و دریافت راهنمای بسته های نوترینو فراهم شده است.

·  روش فعال سازی اینترنت 3G همراه اول تعرفه بسته ها - ناقور

www.nagor.ir/post/268

·  Translate this page

ناقور،فعال سازی اینترنت 3G. فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) تعرفه بسته ها. برخی از مزایای نسل‌های بالاتر اینترنت همراه پرسرعت عبارتند از: کاهش زمان ...

·  همراه اول قیمت و مشخصات اینترنت 3G را بر روی سایت خود قرار ...

digiato.com/.../همراه-اول-قیمت-و-مشخصات-اینترنت-3g...

·  Translate this page

Aug 22, 2014 - به گفته همراه اول، نوترینو دارای دو بسته متفاوت است که توسط آن ها سرعت های ... نحوه پوشش هر یک از این شهر ها را می توانید در نقشه های زیر مشاهده نمایید: ... در نهایت برای فعال سازی بسته ها، اطلاع از میزان مصرف و دریافت راهنمای نوترینو، .... هنوز فعال نشده بعدشم ایرانسلم مثه همرا اوله ی فرقی ندارن الکی قیمت نده همون طوری ...

·  نحوه فعال کردن 3G اپراتور اول - mcipin

www.blog.mcipin.ir/archives/874

Translate this page

Sep 14, 2014 - نحوه فعال کردن 3G اپراتور اول : اگر در مناطقه تحت پوشش 3G هستید می توانید از ... سرویس اینترنت نسل سوم و چهارم همراه اول که با نام تجاری “نوترینو” ارائه شده، برخلاف ... به طور فعال بسته را لغو کرده و مصرف اینترنت مشترک با تعرفه مصوب محاسبه خواهد شد. ... دیدگاه ها (0) بازتاب ها (0) دیدگاهتان را بنویسید بازتاب.

روش فعال سازی اینترنت پرسرعت 3G همراه اول (نوترینو) | آسمونی

www.asemooni.com/tech/internet/mci-internet

·  Translate this page

Apr 19, 2015 - آسمونی : نوترینو سرویس اینترنت نسل نو همراه اول، با ارائه اینترنت پر ... ۱- کد دستوری *۱۰۰# به منظور فعال سازی بسته ها، آگاهی از میزان مصرف و ...

·  آموزش فعال کردن اینترنت 3G 4G همراه اول

www.pcparsi.com/آموزش-فعال-کردن-اینترنت-3G-4G...

·  Translate this page

با این آموزش میتوانید از اینترنت پر سرعت در خطوط همراه اول استفاده کنید اینترنت نسل سوم (3G) و نسل چهارم (4G) همراه اول با نام نوترینو معرفی شده است ، سرویس ... هر انچه که لازم به ذکر هست خواهیم گفت از نظیر فعال سازی 3 جی همراه اول و قیمت و مزایای آن . ... این بسته ها برای هر دو سیم کارت دائمی و اعتباری طراحی شده است و مشترک، با ...

·  تعرفه اینترنت پرسرعت همراه اول | ITIRAN

itiran.com/d/67683

·  Translate this page

Aug 22, 2014 - همراه اول تعرفه خدمات استفاده از اینترنت پرسرعت نسل سوم (‌نوترینو ) خود را اعلام کرده است . ... امکان فعالسازی دو بسته به صورت همزمان وجود ندارد اما مشترکین می ..... بچه ها امروز داشتم سرعت 3G همراه اول رو ازمایش میکردم بخدا سرعت به ...

·  فعالسازی 3G همراه اول و ایرانسل

www.sms.ir/.../197-فعالسازی-3g-همراه-اول-و-ایرانسل.h...

·  Translate this page

در این مقاله قصد داریم که نحوه فعالسازی اینترنت 3G یا نوترینو همراه اول و ... در برخی گوشی ها کد فوق کار نمی کند و شما باید شماره سریال را از روی جعبه یا زیر ... یا ماهانه این اپراتورها استفاده نمایید که نحوه فعالسازی این بسته ها در سایت های اپراتور ها ...

·  آموزش کامل فعالسازی اینترنت همراه اول 3g فیلم | بروز دانلود

newsdownload.ir/.../آموزش-کامل-فعالسازی-اینترنت-ه...

·  Translate this page

Jan 11, 2015 - قیمت و کد فعال سازی اینترنت ۳g (تری جی) نوترینو همراه اول ..... بلاگ نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول نوترینو تعرفه بسته ها راهنمای راه‌اندازی ...

·  چگونه اینترنت 3g همراه اول را فعال کنیم (آموزش نوترینو) - سم ...

sam-mobile.ir/چگونه-اینترنت-3g-همراه-اول-را-فعال-ک...

·  Translate this page

Dec 1, 2014 - آموزش و راهنما فعالسازی اینترنت 3g (نوترینو) همراه اول در گوشی های اندرویدی ... مبتنی بر سرویس انتقال داده ها ارائه توانایی تبادل سریع اینترنت 3G و قابل ... اینترنت 3G در این جدول اینترنت هوشمند قیمت بسته mms اندازه تعداد است ...

·  نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول (نوترینو) + تعرفه بسته

bastakpishkhan.seelp.com/page-150748.html

·  Translate this page

Created with Raphaël 2.1.0 به روز شده ها. Created with .... فعالسازی 3G با خرید یکی از بسته های نوترینو ... تعرفه و قیمت بسته های اینترنت 3G همراه اول. تعرفه ...

·  نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول نوترینو تعرفه بسته ...

weblog24.com/.../نحوه-فعال-سازی-اینترنت-3G-همراه-ا...

·  Translate this page

نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول نوترینو تعرفه بسته. نتایج جستجوی عبارت ... در ادامه به معرفی این طرح ها نحوه فعالسازي آنها میپردازیم. این در حالی است که طرح ...

·  نحوه فعال سازی اینترنت 3G همراه اول نوترینو تعرفه بسته ها ...

panpan.ir/.../نحوه+فعال+سازی+اینترنت+3G+همراه+اول...

·  Translate this page

با اتمام انحصار 3G رایتل، همراه اول سرویس اينترنت نسل سوم خود را با نام تجاری نوترينو (NOTRINO) راه اندازی کرد. نوترينو سرویس نسل نو همراه اول، با ارائه اينترنت ...

·  فعال سازی اینترنت 3G همراه اول نوترینو تعرفه بسته ها ...

acvo.biz/.../فعال+سازی+اینترنت+3G+همراه+اول+نوتر...

Translate this page

فعال سازی اینترنت 3G همراه اول نوترینو تعرفه بسته ها .... های مجاور با جزئیات○ آموزش فعال سازي 4G ایرانسل○ مقایسه 3G با H و H+ و GPRS و Edge○ رفع باگ ها○ ...

 

زمان شروع فصل گلابگیری قمصر کاشان سال 98

زمان شروع فصل گلابگیری قمصر کاشان سال 98

تاریخ: 14 / 02 / 1394 ساعت: 20:56
بازدید: 1418
تعداد کامنت ها: نظر

زمان فصل گلابگیری قمصر کاشان سال 98

فصل گلابگیری قمصر کاشان

زمان فصل گلابگیری X زمان فصل گلابگیری کاشان X فصل گلابگیری کی است ؟ X تصاویر گلابگیری کاشان X تصاویر و عکسهای گلابگیری قمصر کاشان

زمان شروع فصل گلابگیری قمصر کاشان

کانال تلگرام تفریحی سنتر TafrihiCenter@